Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NITRO CIRCUS ir 3D (2012) 92 min.
Nitro Circus
Dokumentika, komedija, veiksmo N-13
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 04 08

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
„Nitro Circus" istorija prasidėjo prieš daugiau nei dešimt metų, kuomet motociklo virtuozas ir nepasotinamas adrenalino fanatikas Travisas Pastrana dešimtyje DVD įamžino savo ir savo bičiulių triukus. Įrašai sulaukė pasisekimo ir 2009-aisiais T. Pastrana savo įgūdžius, išmonę ir nutrūktgalviškumą pradėjo demonstruoti MTV kanalu transliuojamame seriale, prodiusuojamame „Jackass" komandos. Tuo pat metu jis sau kėlė vis naujus iššūkius ir gerino vieną pasaulio rekordą po kito: nuo ilgiausio skrydžio automobiliu iki salto su motociklu mažiausiame aukštyje nuo žemės.

Po televizijos serialo natūralus kitas žingsnis - didieji ekranai. Pusantros valandos trukmės trimatėje juostoje „Nitro Circus 3D" pasakojama T. Pastranos vadovaujamos grupės istorija, rodomi geriausi triukai ir siekiama naujų rekordų. Pasaulinė filmo premjera, be abejo, taip pat buvo pažymėta nauju rekordu. Vasario 28-ąją žymiojoje Londono arenoje O2 ore vienu metu atbulinį salto atliko šešiolika motociklininkų. Tai - naujausias „Nitro Circus" trupės pasiektas Gineso pasaulio rekordas. Išskirtinį įvykį didžiuosiuose ekranuose tiesiogiai transliavo daugiau nei 500 kino teatrų visoje Europoje.

Jau balandžio 8 d. nutrūktgalvis Travisas Pastrana ir jo „Nitro Circus" kviečia visus adrenalino mėgėjus į nepamirštamą nuotykį. Pasinerkite į užburiantį „Nitro Circus 3D" pasaulį ir trimatėje erdvėje savo akimis pamatykite, kaip ištrinamos ribos tarp sporto, pramogos ir nuolatinio mirtino pavojaus.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1321
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt