Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
APGAULĖS MEISTRAI (2013) 115 min.
Now You See Me
Trileris N-13
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 06 14
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Keturi nerealūs fokusininkai. Trys neįtikėtinos vagystės. Vienas milijardas tikrų dolerių. Tai tikrai ne iliuzija! Akimirksniu įtraukiantis, nuo pirmos iki finalinės minutės stebinantis, paslaptingai užburiantis ir linksmai nuteikiantis kriminalinis trileris, kai magiškų iliuzijų fokusai pavirsta šelmiška vagyste iš banko seifo.

"Keturiais raiteliais" pasikrikštyję garsiausi pasaulio iliuzionistai sustrateguoja stulbinančiai intriguojantį šou magiškam pasipriešinimui prieš nebaudžiamai klestinčią korupciją ir bankininkų godumą. Per pasirodymo valandą jie sugeba transportuoti burtais atrinktą savanorį į nelegalia veikla pagarsėjusį banką ir padeda įvykdyti meistrišką vagystę, o pasisavintus pinigus draugiškai išdalina visiems šou žiūrovams.

Kaip jie tai padaro - paslaptis. Kaip veikia ši magija - neatspės net Davidas Copperfieldas. Gandas apie unikalų ir virtualų pasirodymą sklinda žaibišku greičiu. Las Vegaso salės užsipildo sausakimšai, nors gudriems iliuzionistams ant kulnų lipa realybėje fiksuojamus įžulius nusikaltimus tiriantys FTB agentai. Įkalčius kaupiantys kriminalistai akylai stebi ir persekioja, o šiuolaikinio Robino Hudo misiją atliekantys fokusininkai niekur nesislapsto ir nebėga. Jie moka aplenkti detektyvus bent vienu žingsniu ir sugalvoti alternatyvių variantų įvairiausioms kliūtims.

"Pirmoji magijos taisyklė - visuomet būk pats gudriausias iš visų". Tai super-iliuzionisto Maiklo (aktorius Jesse Eisenbergas, "Socialinis tinklapis") moto. Drauge su išmintingais kolegomis Meritu (aktorius Woody Harrelsonas, "Septyni psichopatai", "Bado žaidynės"), Henle (aktorė Isla Fisher, "Didysis Getsbis", "Parduotuvių maniakės išpažintis") ir Džeku (aktorius Dave'as Franco, "Nevykėliai po priedanga") jis kaupia informaciją apie aferistus, nusikaltėlius, finansų maklerius, lobstančius bankininkus, kurių kišenes ir devyniomis spynomis užrakintus seifus ištuština per techniškai nepriekaištingus pasirodymus Las Vegase.

FTB agentas Dylanas (aktorius Markas Ruffalo, "Keršytojai") ir vagystę Paryžiuje tirianti Interpolo agentė Alma (aktorė Melanie Laurent, "Negarbingi šunsnukiai") pasamdo sudėtingiausius iliuzionistų fokusus įminti gebantį burtininką Tadeusą Bredlį (aktorius Morganas Freemanas, "Užmirštieji", "Rizikinga erzinti diedukus").

Pasikeitusios taisyklės nesustabdo "Keturių raitelių" ambicijų. Didžiausiame savo šou jie ketina pergudrauti visus ir nusitaiko į milijardieriaus Arturo (aktorius Michaelas Caine'as "Betmenas: pradžia", "Tamsos riteris", "Tamsos riterio sugrįžimas") nesąžiningai sukauptus turtus.

Kinas yra magija. Patikėkite tuo ką matote. Kuo įdėmiau žiūrėsite, tuo lengviau būsite apgauti ir nieko nepastebėsite. Seanso metu saugokite savo piniginę, nes "Keturių raitelių" magiškas fokusas veikia ne tik kine. Netikite? Ateikite ir pažiūrėkite nuo birželio 14 d.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8102
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt