Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TARP DVIEJŲ PASAULIŲ (2012) 100 min.
Upside Down
Romantinė drama N-13
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 05 24
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Du pasauliai, įsikūrę toje pačioje Saulės sistemoje, turi dvi skirtingas gravitacijos jėgas, laikančias pasaulių gyventojus savoje pusėje. Viršutiniame pasaulyje įsikūrę turtingieji gyventojai, o žemutiniame pasaulyje - vargingai gyvenantys žmonės.

Dėl dviejų pasaulių skirtumų, jų gyventojams uždrausta bendrauti tarpusavyje. Tačiau Adamas (akt. Jimas Sturgessas) bei Eden (akt. Kristen Duns), gyvenantys skirtinguose pasauliuose, pamilsta vienas kitą ir stengiasi nugalėti gravitaciją bei supriešintas pasaulio valdžias, norėdami būti kartu.

Adamas - iš pirmo žvilgsnio paprastas vaikinas, gyvenantis žemutiniame pasaulyje, sunkiai dirba, kad galėtų patekti į viršutinį pasaulį, kuriame galimai gyvena jo vaikystės meilė. Romantiška vaikino siela jam neleidžia nei akimirkai prarasti vilties bei nuleisti rankų. Adamui įsitikinus, kad didžioji meilė tikrai įsikūrusi viršutiniame pasaulyje, niekas nebegali jo sulaikyti. Teisėsauga, savisaugos instinktai ir net gravitacijos jėga tampa bejėgė prieš karštus vaikino jausmus. Ar tikra ir stipri poros meilė nugalės visas iškilusias kliūtis?

 


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6665
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt