Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DABAR JAU TIKRAI ŠIKNA (2013) 107 min.
This is the end
Komedija N-18
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 07 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Patiks, jei patiko: „Projektas X", „Mari Huanos ekspresas", „Kietakiaušiai" ir jei kaupiate atsargas pasaulio pabaigai

Kine ne tokie jau dažni atvejai, kuomet aktoriai vaidina ne personažus, o save pačius. Na, gal ne visai šimtu procentų save, bet bent jau alternatyvias savo pačių versijas. Šis filmas - būtent toks. Jamesas Franco vaidiną Jamesą Franco, Emma Watson vaidina Emmą Watson, Sethas Rogenas - Sethą Rogeną, Paulas Ruddas - Paulą Ruddą ir t.t.

Šeši draugai įkalinami Jameso Franco namuose, kuomet Los Andželą supurto virtinė keistų, nepaaiškinamų ir pražūtingų katastrofų. Pasaulis, kurį draugai pažinojo, griūva, maisto (ir kitokios) atsargos senka, prasideda klaustrofobijos ir visokių kitokių fobijų priepuoliai. Galų gale draugai priversti palikti sąlyginai saugią prieglaudą ir išeiti į lauką, kur jų laukia neišvengiamas likimas ir tikrasis draugystės išbandymas.

Tie, kas matė bent vieną komediją su naujosios kartos ribų nelabai paisančiais komikais, puikiai supranta, ko laukti ir iš šios juostos. Pačios neįtikėtiniausios situacijos, siužeto vingiai, dialogų sodrumas, subtili ironija, nešvankūs juokeliai ir... pasaulio pabaiga. 


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9530
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt