Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AŠ TOKIA SUSIJAUDINUSI! (2013) 90 min.
Los amantes pasajeros  (I'm So Excited)
Komedija N-13
Ispanija
Premjera Lietuvoje: 2013 07 05
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Trys stiuardai nersis iš kalio kad keleiviams lėktuvo gedimas būtų tik juokingas ir aistringas nuotykis. Skrydžiui į aukščiausią aistros tašką padės pasiruošti Antonio Banderas ir Penelope Cruz

O buvo taip. Skrenda sau lėktuvas iš Madrido į Meksiką. Netrukus skrydžio įgula sužino, kad pateko į bėdą: sugedo važiuoklė, todėl avarinis nusileidimas atrodo neišvengiamas. Orlaivis priverstas sukti ratus virš Toledo ir laukti, kol priims koks nors oro uostas. O ką įgula? Įgula linksminasi! Iš pradžių trys stiuardai „dobilėliai" (mielai gurkšnojantys tekilą) užmigdo ekonominės klasės keleivius (kad šie nepanikuotų), o tada drauge su nemiegančiais verslo klasės keleiviais puola skanauti kokteilių, pagardintų meskalinu. Pasekmės? Nepaprastai gera nuotaika ir išlaisvintas seksualumas.

P. Almodóvaras nebūtų savimi, jei kiti filmo personažai taip pat nebūtų spalvingi ir svarbūs. Čia elitinė prostitutė pasakoja apie miegamajame sutiktus garsius vyrus. Don Žuanas telefonu mėgina atsiprašyti savo nestabilios psichikos draugės, su kuria išsiskyrė. Į bėdą pakliuvęs bankininkas aferistas skaito laikraštyje pasakojimą apie 10 didžiausių šalies finansinių sukčių ir bando susisiekti su dukra, su kuria nekalbėjo jau kelerius metus. Aiškiaregystės galių turinti moteris patenka į pilotų kabiną (o kur sustiprinta apsauga?) ir puola glostinėti tarpkojus kapitonui bei jo kolegai - toks jos pranašavimo metodas...

Tai pirma režisieriaus sukurta „grynoji" komedija po dar 1988 metais pasirodžiusio filmo „Moterys ties nervų krizės riba". Vėliau P. Almodóvaras nusigręžė nuo kičo, linksmybių, nusikalstamo sekso ir ėmėsi melancholijos kupinų melodramų: „Viskas apie mano mamą", „Blogas auklėjimas", „Sugrįžimas". Visi šie filmai puikiai nufilmuoti, juose - pribloškiantys moterų vaidmenys.

Opa  2013-09-25 15:52:44 įvertino 

Išėjom iš vidurio filmo. Laiko švaistymas


mode  2013-08-23 16:15:55 įvertino 

sutinku su šiauliete – filmas visiškas šlamštas. Iki kokio laipsnio buvo stiprus Almadovar'o filmas "Oda, kurioje gyvenu", tai šitas – totalus "pravalas". Neapsakomai lėkštas jumoras. Taip pat labai sutinku, kad negali būti toks žymėjimas N-13, kaip minimum N-18.


šiaulietė  2013-07-15 16:01:23 

tokio prasto filmo dar neteko matyti, nuo kai kurių vaizdų ir frazių norėjosi verkti, o ne juoktis (patikėkite, jumoro jausmą aš turiu). Tiesa pasakius, juoktis nebuvo iš ko, tokį "jumorą" gali sutikti nebent meksikiečių serialuose. Na bet gal aš jau senstu, čia gal toks ateities jumoras, tai tada sorry... žiauriai liūdna ir gaila prarasto laiko. Beje, filmas su N 13 ženklu:" o tada drauge su nemiegančiais verslo klasės keleiviais puola skanauti kokteilių, pagardintų meskalinu. Pasekmės? Nepaprastai gera nuotaika ir išlaisvintas seksualumas." tai manote, kad šį filmą gali žiūrėti vaikai nuo keturiolikos metų??? Gal užteks brukti visokį mėšlą, gal pradėkite atsirinkti ką rodyti, o kas neverta dėmesio. Ar vis dar vyrauja nuostata, kad viskas, kas sukurta užsieny yra gražu? Ar vis dar bijome sušukti : -karalius nuogas!?



Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7609
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt