Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HOBITAS: SMOGO DYKYNĖ (2013)
The Hobbit: The Desolation of Smaug
Fantastinis, nuotykių N-13
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 12 13
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Pirmajame filme "Hobitas: nelaukta kelionė" radęs stebuklingąjį žiedą ir kartu su Gendalfu ir Nykštukais (Dvarfais) sėkmingai įveikęs Ūkanotuosius kalnus, Bilbas tęsia savo kelionę susigrąžinti auksą iš slibino Smogo.
aa  2014-01-26 21:16:02 

vertinu gerai


donisdee  2013-12-16 12:08:17

Vertinu filmą neigiamai. Pagrindinė priežastis - nesvarbu jog jau iš anksto numatyta trilogija, tai nėra serialas, o filmas, kurio kiekviena dalis turi turėti aiškią pradžią ir pabaigą. Banalus, bet paprastai tai apibūdinantis pvz. - teigiamas herojus nugalėjęs vieną iš pagrindinių blogiečių visiems bedžiūgaujant pabrėžia, jog "Mes laimėjom mūšį, bet ne karą ir galutinė pergalė dar nepasiekta". Viskas - užsklanda, užuolaidos nusileidžia ir aplodismentai, nors ir yra aišku jog šią istoriją galima tęsti nors ir dar N dalių, tol kol bus pasiekta galutinė pergalė ar pan. Šioje dalyje pasielgta kaip pigiame Meksikietiškame seriale - filmas baigiasi baigaimojo veiksmo scenos viduryje. Tai apgailėtina, tokios nesąmonės nebuvo net žiedų valdovo ekranizacijoje, nors ir buvo aišku jog pasakojama ilgesnė istorija nei telpa viename filme (dalyje). Tačiau tai nebuvo serialas. Kitas dalykas - 3D formatas. Kam tokį filmą reklamuoti ir rodyti 3D formatu? Per 2 val. 40min. suskaičiavau 2 (!!!) efektus, kur tikrai pasijautė 3D panaudojimas - atskrendančios bitės ir atbėgantys vorai. Viskas. Daugiau efektų kurie būtų kažkuo geresni nei FullHD vaizdas nepastebėjau. Didelis riebus minusas šitam filmui ir jo autoriams. Nors jei nekreipti dėmėsio į logikos klaidas veiksmo scenose kurių nemažai, istorija neblogai išdėstyta. Bet filmas per ilgas, ištemptas ir dar nutrauktas viduryje veiksmo scenos. Nelabai suprantu už ką jam galima duoti teigiamą įvertinimą.


Spoiler  2013-12-09 22:57:45 įvertino 

Neisiu iš solidurmo su savo dukra, kuriai 11-ą metų ir ji, dėl kažkokių biurokratų sprendimo, praras galimybę pamatyti šį filma kinoteatre.



Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12696
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt