Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JOBS (2013) 128 min.
Jobs
Biografinė drama N-13
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 09 20
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Genijus ar idėjų vagis? Novatorius ar nepritapėlis? Žmogus ar pabaisa?

Biografinis filmas „Jobs" - tai epinis pasakojimas apie išskirtinę asmenybę šių laikų istorijoje - technologijų amžiaus ikoną, brangiausio pasaulyje prekės ženklo „Apple" įkūrėją Steve‘ą Jobsą.

Kaip jaunystėje kvaišalus išbandęs maištingas hipis, metęs mokslus koledže ir neturėdamas nė cento kišenėje sugebėjo sukurti vieną didžiausių verslo imperijų pasaulyje?

Jis buvo charizmatiškas perfekcionistas, nepaisantis jokių taisyklių, turintis beprotiškų ambicijų ir girdintis tik savo nuomonę. Jis galėjo atleisti darbuotoją tiesiog lifte per keliolika sekundžių, kol liftas užkildavo į jo aukštą, bet tą patį vakarą puldavo isteriškai žliumbti, jei negaudavo staliuko mėgstamame restorane. Jis išvijo iš namų nėščią moterį, sakydamas, kad yra paskutinis žmogus žemėje, kuris yra vaiko tėvas, tačiau po daug metų pripažino dukrą.

Vieniems jis - idėjų vagis ir tironas, kitiems - genijus ir įkvėpimo šaltinis.

Šis filmas - tai intriguojantis pasakojimas apie šią sudėtingą asmenybę, apie svarbiausius ir juodžiausius Steve‘o Jobso bei „Apple" kompanijos įvykius. Istorija prasideda nuo tų laikų, kai Steve‘as Jobsas meta mokslus koledže ir kartu su bičiuliu Steve‘u Wozniaku patėvių garaže surenka pirmuosius kompiuterius ir tęsiasi per kelis dešimtmečius kai „Apple" tampa milijardo vertės kompanija, kuri grumiasi dėl dominavimo rinkoje su „IBM", kaip Steve‘o Jobso projektai patiria viena nesėkmę po kitos, o galop „Microsoft" nugvelbia jų idėjas iki skandalingo Steve‘o Jobso atleidimo iš kompanijos, kurią pats sukūrė ir neįtikėtino sugrįžimo po 10 metų kai kompanija buvo ant žlugimo ribos ir visiško triumfo.

Filmo „Jobs" kūrėjams buvo suteiktas išskirtinis leidimas filmuoti istoriniame garaže Palo Alto, kur gimė „Apple Computer" kompanija.

„Filmuoti tame pačiame garaže, kur Steve‘as Jobsas ir Steve‘as Wozniakas savo rankomis surinko pirmuosius „Apple" kompiuterius buvo didžiulis įkvėpimas kūrybinei komandai, bet daug svarbiau, kad šį istorinį garažą savo akimis pamatys žiūrovai", - sakė juostos „Jobs" operatorius, ilgametis Jameso Camerono bendražygis Russellas Carpenteris, pelnęs „Oskarą" už operatoriaus darbą filmui „Titanikas".

Steve‘ą Jobsą įkūnijo Holivudo žvaigždė Ashtonas Kutcheris, kuris kaip du vandens lašai panašus į legendinį novatorių.

„Niekas to nesitikėjo. Bet kai žiūri į Ashtoną Kutcherį šiame filme, atrodo, kad matai ir girdi patį Steve‘ą Jobsą", - apie kolegą atsiliepė Joshas Gadas, suvaidinęs Steve‘ą Wozniaką.

„Steve‘as Jobsas yra šių laikų Leonardo Da Vinci. Jis buvo ir išradėjas, ir menininkas. Mes siekėme papasakoti istoriją, kuri pagerbia žmogų, visiems laikams pakeitusį pasaulį", - sakė pagrindinio vaidmens atlikėjas Ashtonas Kutcheris.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4576
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt