Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASIVAIKŠČIOJIMAS SU DINOZAURAIS 3D ir 3D (2013) 87 min.
Walking with Dinosaurs 3D  (Walking with Dinosaurs 3D)
Animacinis nuotykių filmas V
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 12 20
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Paslaptingas dinozaurų gyvenimas ir išnykimas šimtmečiais domino žmoniją, todėl nenuostabu, kad ir neįprasti kursai iš karto sulaukė dėmesio, tačiau pažinti didžiuosius roplius jau visai netrukus bus galima ir gerokai paprastesniu bei greitesniu būdu - dar šiemet didžiuosius kino ekranus pasieks stulbinančiai įtaigus filmas „Pasivaikščiojimas su dinozaurais 3D".

Šis filmas pastatytas remiantis to paties pavadinimo 1999 metų BBC serialu. Pirmą kartą kino istorijoje, padedant moderniausioms 3D technologijoms, žiūrovams labai įtaigiai bus leista iš arti pamatyti ir pajusti, kaip atrodė pasaulis, kai jo žemes trypė milžiniški dinozaurai.

Kompiuterine grafika sukurti priešistoriniai gyvūnai ir jų kasdienybė filme atskleidžiama realiose vietovėse. Mokslininkai nustatė, kad gausūs dinozaurų būriai gyveno dabartinės Aliaskos srityse, tad didžioji filmo scenų nufilmuota būtent ten. Mums nepažįstamas, tolimas ir paslaptingas dinozaurų gyvenimas filme pasakojamas vieno jų lūpomis - nuo baugščios mažo dinozauriuko vaikystės iki brandaus suaugusio dinozauro nuotykių.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9885
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt