Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BEŽDŽIONIŲ PLANETOS AUŠRA (2014) 130 min.
Dawn of the Planet of the Apes
Mokslinės fantastikos filmas N-13
JAV
Premjera Lietuvoje: 2014 07 18
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kova dėl išlikimo ir teisės vadintis aukščiausia rūšimi tęsiasi. Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas" pristato intriguojantį tęsinį.

Nedidelė San Fransisko mokslininkų grupelė, išgyvenusi po pasaulyje kilusio pražūtingo maro, suka galvas, kaip išgyventi naujame pasaulyje. Didžiausias jų galvos skausmas - žemę valdančios protingosios beždžionės, vadovaujamos savo vado Cezario.

Šios beždžionės - tai nenusisekusio mokslinio eksperimento, kai medikamentais keliskart buvo padidintas beždžionių intelektas, rezultatas. Intelektu beveik pasiekusios žmogaus lygį, jos nusprendė, kad gali pranokti žmonių rasę ir pačios valdyti pasaulį.

Per dešimtmetį, po nevykusio eksperimento, tarp žmonių ir beždžionių galiausiai įsivyravo trapi taika, tačiau visi nujaučia, kad ji - trumpalaikė, ir netrukus viskas pasikeis. Abi pusės - beždžionės ir žmonės - ruošiasi visus taškus ant „i" sudėsiančiam karui, kuris nulems, kas Žemėje taps dominuojančia rūšimi...

Naujajame filme - dar daugiau stingdančios įtampos ir kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų, kuriuos sukūrė tie, kurie savo meistriškumą jau įrodė filmuose „Įsikūnijimas" ir „Žiedų valdovas".


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7161
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt