Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JAUNA IR GRAŽI (2013) 95 min.
Jeune & jolie  (Young & Beautiful)
Drama N-18
Prancūzija
Premjera Lietuvoje: 2014 01 03
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Scenaristas: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Tu labai graži. Gražesnė nei nuotraukose.

Jauna ir graži Izabelė nori sekso. Ne su savo bendraamžiais, o su vyresniais, jau pagyvenusiais vyrais. Už pinigus, bet ne dėl jų. Paslaptingos žinutės, nurodančios adresą ir kainą, prabangūs viešbučiai, jaunystės išsiilgusių vyrų raukšlės - visa tai merginai tėra žaidimas, kurio pasekmių ji nė nesvarsto. Tačiau vieną dieną Izabelės šeima viską sužino ir klausia kodėl. Atsakymo į šį klausimą Izabelė neturi. Ji gali pažadėti, kad taip nebedarys. Bet tik pažadėti.

„Šis filmas pasakoja apie tai, ką reiškia būti septyniolikos ir matyti, kaip keičiasi tavo kūnas. Paauglystė kine dažnai idealizuojama. Man tai buvo skausmingas sudėtingų pokyčių laikotarpis; nejaučiu jam jokios nostalgijos", - sako režisierius François Ozonas.

Apdovanojimai:

Kanų kino festivalis - dalyvavo konkursinėje programoje; pristatytas Toronto kino festivalyje.

François Ozonas gimė Paryžiuje 1967 m., čia baigė kino studijas, mokėsi režisūros žymiojoje kino mokykloje „La Fémis". Sukūrė sėkmės sulaukusių trumpametražių filmų, kurie buvo rodyti didžiuosiuose kino festivaliuose. 1998-aisiais režisavo pirmąjį ilgametražį filmą „Situacijų komedija", kuris buvo pristatytas Kanų kino festivalyje. Tarptautinį pripažinimą F. Ozonas pelnė filmais „8 moterys" (2002) ir „Baseinas" (2003).

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6022
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt