Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEED FOR SPEED. IŠTROŠKĘ GREIČIO (2014) 130 min.
Need For Speed
Veiksmo trileris N-13
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2014 03 14
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Žaidimas „Need for Speed" šiemet švenčia savo 20-metį: pirmoji žaidimo versija pasirodė 1994-ųjų rugpjūčio 31-ąją. Žaidimas tapo mėgstamiausiu visų laikų lenktynių žaidimu ir vienu populiariausių kompiuterinių žaidimų apskritai. Iki šiol jau išleista 20 „Need for Speed" versijų, parduota daugiau nei 140 milijonų jo kopijų. Buvo tik laiko klausimas, kada žaidimas taps ir kino filmu.

Auksarankis mechanikas Tobis Maršalas (jį vaidina iš TV serialo „Breaking Bad" puikiai pažįstamas Aaron'as Paul'as, įkūnijęs Džesį) su vaikinais garaže perdirba superautomobilius: parengia juos lenktynėms. Tačiau jam nekaip sekasi ir vaikinas priverstas priimti partnerį: buvusį Nascar lenktynių pilotą Diną Briusterį (aktorius Dominic'as Cooper'is). Tačiau naujasis partneris - turtingas ir arogantiškas tipas - rezga piktus kėslus. Netrukus jam tuos kėslus pavyksta įgyvendinti: po nelaime pasibaigusių superautomobilių lenktynių Dinas apkaltina Tobį nužudžius žmogų. Vaikinas patenka už grotų.

Atlikęs bausmę, Tobis išsirengia į keršto žygį, pasiryžęs surasti savo mirtiną priešą - kad ir kiek tai užtruktų. Tačiau tai sužinojęs Dinas paskiria premiją už vaikino galvą. Prasideda beprotiškos lenktynės per Ameriką. Pagrindinis prizas - tiesa, laisvė ir gyvybė.

Superautomobiliai, greitis ir adrenalinas Lietuvos kino teatruose - nuo kovo 14 dienos.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6869
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt