Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
FILOMENA (2014) 98 min.
Philomena
Komedija, drama N-7

Premjera Lietuvoje: 2014 03 28
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Juoktis, verkti ir ploti priversianti tragikomiška drama „Filomena" - tai drąsi, tikrais įvykiais paremta istorija, nutikusi BBC žurnalistui Martinui.

Viename vakarėlyje ką tik darbo netekęs politikos žurnalistas Martinas susipažįsta su moterimi, kuri papasakoja intriguojančią savo motinos Filomenos istoriją. Kai ji visai jaunutė susilaukė sūnaus, šis iš jos buvo atimtas ir atiduotas nepažįstamiems žmonėms, o pati mergina išsiųsta į vienuolyną. Nuo tada Filomena daugiau niekada nematė savo sūnaus, tačiau net ir šiandien, būdama jau žilagalvė, vis dar atkakliai jo ieško.

Iki tol dažniausiai politikos temomis rašiusio Martino ši asmeninė moters istorija nesudomino. Tačiau sudomino leidinio redaktorių, kuris bedarbį žurnalistą suvilioja padoriu honoraru ir šis priverstas imtis dingusio sūnaus paieškų.

Filomena ir Martinas leidžiasi į kelionę, kuri pakeis jų pasaulį ir pažers žadą atimančių atradimų.

Tai - tikra buvusio BBC žurnalisto Martino Sixsmitho istorija, kurią jis aprašė savo knygoje „Dingęs Filomenos Li vaikas".

Britų režisierius Stephenas Frearsas („Karalienė", „Statyk už favoritą") dramatišką istoriją atskleidžia pasiekęs subtilią pusiausvyrą tarp ironijos ir užuojautos, aštriai ir be pagražinimų žvelgdamas net į vienuolių tarpusavio santykius, kuriuose šventumo ir atjautos kartais mažiau nei netikinčiojo širdyje.

Istorijos pasakotoją M. Sixmithą drąsiame filme įkūnija komikas Steve'as Cooganas, o skaudaus likimo Filomeną - „Oskaro" laureatė Judi Dench.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3694
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt