Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TARZANAS (2013) ir 3D (2013) 94 min.
Tarzan
animacinis, šeimai, nuotykinis V
Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2014 03 21
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Turbūt neatsirastų pasaulyje vaiko, kuris nebūtų girdėjęs istorijos apie beždžionių užaugintą žmonių vaiką - Tarzaną (arba kitaip - lordą Greistoką). Tarzanas gimė prieš šiek tiek daugiau nei šimtą metų - 1912-aisiais - amerikiečių rašytojo Edgar'o Rice'o Burroughs'o vaizduotėje. Knygai „Tarzanas. Beždžionių žmogus" sulaukus didžiulės sėkmės, rašytojas iki savo mirties 1950-aisiais metais parašė dar 19 pasakojimų apie džiunglėse išaugintą berniuką.

Afrikos glūdumoje sudužus sraigtasparniui, žūsta kompanijos „Greystoke Industries" vadovas, turtingas filantropas bei mokslininkas Džonas Greistokas ir jo žmona Alisa. Kartu skridęs trimetis jų sūnus Džonas jaunesnysis išlieka gyvas, tačiau yra pasmerktas mirčiai, kadangi juo galinčių pasirūpinti suaugusiųjų nebėra. Tačiau berniukui nusišypso laimė: jį suranda geraširdė gorila Kala ir ima auginti kaip savo vaiką.

Bėga metai, Tarzanas iš berniuko tampa vyru. Vieną dieną gimtosiose džiunglėse sutikus gražuolę Džeinę, būsimojo lordo Greistoko gyvenimas ima keistis: jis ima pažinti žmonių pasaulį. Netrukus paaiškėjus jo tapatybei, kompaniją „Greystoke Industries" perėmęs klastingasis Viljamas Kleitonas supranta jam iškilusį pavojų ir pasiunčia į džiungles samdinių armiją, kurių veiksmai grasina Tarzano gimtųjų vietų sunaikinimu. Padedamas mylimosios, beždžionių žmogus stoja į kovą.

Nemirtingi Tarzano nuotykiai Lietuvos kino teatruose - nuo 2014 03 21.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5478
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt