Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MAN REIKIA TAVĘS (1998) 87 min.
I Want You
Meilės drama, pasakojimas apie ištikimybę ir draugystę

Kino platintojas: Lietuvos kinas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jūros pakrantė. Lavonas dingsta bangose... Po devynerių metų Martinas (Alessandro Nivola) išeina iš kalėjimo ir grįžta į gimtąjį miestelį.. Per visus tuos metus jis nepamiršo Helenos, vienintelės moters, kurią kada nors mylėjo. Helena (Rachel Weisz) draugauja su keturiolikmečiu Honda (Luka Petrusic) ir jo sesute, susiradusiais prieglobstį. jūros pakrantėje. Honda negali kalbėti, tačiau jis nuolat klausosi kitų žmonių pokalbių ir juos užrašinėja. Berniukas slaptai įsimylėjęs Heleną ir dažnai atneša jai gėlių. Martinas iš tolo seka visą Helenos gyvenimą, prisiartinti jis negali, nes kokie nors mėginimai užmegzti su ja kontaktą gali vėl grąžinti jį. į kalėjimą. Susipainiojusį aistrų, troškimų, kaltės ir nekaltumo, klastos ir apgaulės kamuolį išpainioja atsitiktinumas.

Filmas "Man reikia tavęs" buvo rodytas oficialiojoje Berlyno festivalio programoje. Specialųjį pažymėjimą už vizualinę išraišką pelnė jo operatorius Slawomiras Idziakas.

LINAS  1970-01-01 02:00:00 

Nedidelis kuriozas atsitiko pries ziurint si filma. Atkeliavome i kino teatra trise, realiai tikedamiesi, kad ziurovu bus, kaip visuomet, nemazai. Apsirikome. Buvome vieninteliai. Negana to, kad seansas paskutinis tadien, o noras paziuret ka nors - didziulis, tai dar kasininkes zinia, kad maziau kaip septyniems ziurovams nerodys filmo, pasirode, mazu maziausiai, ziauroka. Be abejo, likus iki seanso pradzios keletui minuciu ir jau dingus paskutinei vilciai, bet ne optimizmui, pasirode tas skaicius zmoniu, reikalingas filmo demonstracijai. Didziam musu dziaugsmui ir tokio pat dydzio personalo nedziaugmui. Filmas - atominis. Eilini karta isitikinau (-ome), kad anglu filmai labai geri, gali kone uzsimerkes eiti i kiekviena. Cia, zinomka, pajuokavau. Kaip ir kituose, neperseniasiai demonstruotuose anglu filmuose yra labai gerai ir su filmo ideja, ir su aktoriu vaidyba, kostiumais, muzika ir t.t. ir t.t. Ne daznas filmas privercia po seanso nepratarti ne zodzio grupelei zmoniu. Pasirodo, tyleti pusvalandi bandant pradeti virskinti pamatyta yra gana paprasta, kaip ir tos pora valandu, pralekusios labai greitai ir atrodancios kaip nesaziningai maza laiko erdve issiplesti minciai pamatytam. Megaukites ziuredami.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7006
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt