Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TIES RIBA Į RYTOJŲ (2014) 110 min.
Edge of Tomorrow
Veiksmo, fantastinis N-13
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2014 05 30
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Netolima ateitis. Žemę niokoja žiauri ateivių rasė. Žmonės bando priešintis, tačiau atrodo, kad visos pastangos perniek. Artėjant neišvengiamai baigčiai, žemiečių armijos vadai į kovos sūkurį siunčia vis naujus karius. Vienas iš jų – pulkininkas leitenantas Bilas Keidžas (aktorius Tom‘as Cruise‘as). Kaip ir kiti likimo broliai, kova jam tęsiasi neilgai: vos patekęs į mūšį, Bilas žūsta.

Tačiau nutinka keistas dalykas - Bilas atgimsta, ir vos atsipeikėjęs gauna įsakymą ruoštis išvykti į kovos lauką. Tai pačiai istorijai pasikartojus dar kelis kartus Bilas suvokia patekęs į laiko kilpą. Tačiau sulig kiekviena kova, sulig kiekviena mirtimi karys tobulėja ir sužino vis daugiau naujų dalykų, kurie dėliojasi į vieną didelį paveikslą. Kokį? Bilas to dar nesuvokia.

Paskutine jo dėlionės dalimi tampa specialiųjų pajėgų seržantė Rita Vrataski (akt. Emily Blunt). Pati patyrusi tokį pat fenomeną, vos sužinojusi apie Bilo laiko kilpą Rita nusprendžia padėti jam pasirengti lemtingam mūšiui, galų gale nulemsiančiam ne tik Bilo Keidžo, bet ir visos žmonijos likimą.
MACD  2014-09-20 08:51:17 įvertino 

Kažkur skaičiau, kad jei visus mokslinės fantastikos siužetus išskirstytume į rūšis - gautume viso labo tik 5. Tai ir čia turime nuvalkiotą kaip pasaulis siužetą, kurį jau naudojo "Groundhog day", "Source code", o dar suplakus su "Starship Troopers" viską telepatiniu būdu valdantį ateivių bosą - nieko įpatingai naujo kaip ir nepamatai. Žodžiu - filmas geresnis, nei vidutinis, bet tik tiek.


Dainius  2014-07-11 17:49:24 

Vienas iš geresnių mokslinės fantastikos filmų, geras režisieriaus darbas ir žinomi anglų (ne vien Holivudo) aktoriai. Kiek nuvilia pabaiga - per daug laiminga ir neįtikinama.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9807
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt