Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
13 RAJONAS: PLYTŲ RŪMAI (2014) 90 min.
Brick Mansions
Veiksmo, kriminalinis, dramatinė komedija N-16
Kanada, Prancūzija
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2014 05 16
Kino platintojas: TOP FILM Baltic

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Damianas (akt. Paulas Walkeris) – po priedanga dirbantis detektyvas. Pagrindinis jo tikslas – surasti pagrobtą masinio naikinimo ginklą. Visi keliai veda į gangsterių getą, vadinimą „Plytų rūmais“, kuriuose slapstosi pavojingiausi miesto banditai, o eiliniam žmogui jame išgyventi be pagalbos būtų itin sunku. Damianas neturi kitos išeities, kaip kreiptis į rajono žinovą Liną (akt. Davidas Belle), kuriam nebaisūs jokie iššūkiai ir pasiryžusiam pasipriešinti bet kokiam „Plytų rūmų“ piktadariui. Sudarę komandą vyrai įžengia į tikrą pragarą, iš kurio ištrūkti tiesiog neįmanoma. 

„13 rajonas: plytų rūmai“ – tai trečias legendinio prancūzų režisieriaus Luco Bessono prodiuserinis „parkuro“ pripildytas ir įtempto siužeto veiksmo trileris apie policininką ir gatvės chuliganą, kuriems susivienijus dreba net patys didžiausi gangsteriai. „Leono“, „Penkto elemento“ ir „Taksi“ kūrėjas pristato žymiai brutalesnį, efektingesnį ir daugiau adrenalino sutelkiantį nuotykį, kuriame nė vienai minutei nestokojama firminio prancūzų humoro bei nerealių kaskadinių triukų, papildančių siužetinės filmo linijos eigą. Režisieriaus kėdę užėmė mažai žinomas, tačiau jau seniai su tokiais veiksmo žanro perlais dirbantis režisierius Camille‘is Delamarre‘is, sukūręs „Transporterį 3“, „Pagrobimą“ ir „Kolumbiana“. Šis filmas – tai pirmas rimtas pilnametražis režisūrinis jo projektas. 

Vienu didžiausiu filmo akcentu tampa ir aktorių kolektyvas, tarp kurių galima pamatyti paskutinį savo pilną vaidmenį atlikusį „Greitų ir įsiutusių“ neseniai anapilin iškeliavusį Paulą Walkerį, kuris visus triukus atliko pats, be kaskadininko pagalbos. Taip pat, ankstesnių „13 rajono“ dalių veikėją Davidą Belle‘ą, kuris šį sykį žymiai efektingiau atliko savo vaidinamą personažą. Tokį duetą vainikuoja buvęs Wu-Tang Clano narys RZA, prisidėjęs ir prie filmo garso takelio kūrimo darbų. 

„Ką reikia patirti gyvenime, kad išgyventum banditų valdomame gete?“ – atsakymą į šį klausimą gausite pasižiūrėję naujausią Luco Bessono darbą „13 rajonas: plytų rūmai“, kino teatruose nuo gegužės 16 dienos.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3775
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt