Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ILGAS KELIAS ŽEMYN (2014) 96 min.
A Long Way Down
Komedija, drama N-13
Didžioji Britanija
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2014 06 13
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierė:  Režisierius:  Režisierė:  Režisierė:  Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
„Ilgas kelias žemyn" - tai juodojo humoro komedija, kurioje apie savižudybę, baimes ir gyvenimo chaosą kalbama tarsi šaipantis iš šių gyvenimo išbandymų.

Naujųjų metų naktį ant dangoraižio stogo susitinka keturi nepažįstamieji. Visi jie čia atsidūrė ne norėdami pamatyti, kaip atrodo fejerverkais švytintis miestas... Ant stogo kiekvienas užkopė tikėdamas čia išspręsti savo problemas - tiesiog nusižudyti... Tačiau kai ant to paties stogo susitinka net keturi savižudžiai, situacija tampa tragikomiška... Ir šis susitikimas visiškai sujaukia jų planus.

Galiausiai keturi nepažįstamieji sudaro sutartį: nuo stogo jie visi nulips gyvi ir padės vienas kitam nenusižudyti dar du mėnesius - iki Valentino dienos. Nuo šiol jų pilką kasdienybę praskaidrina pati sunkiausia užduotis - savo bičiulį išlaikyti gyvą. O kur dar savos problemos... Žodžiu, situacija darosi tikrai juokinga.

Linksmomis spalvomis gyvenimą nuspalvinantis filmas sukurtas pagal britų rašytojo Nick Hornby to paties pavadinimo novelę.

Režisierius Pascalos Chaumeilis į komandą pasikvietė puikiai žinomus aktorius - Piercą Brosnaną, serialo „Bręstantis blogis" žvaigždę Aaroną Paulą, Imogen Poots ir kitus.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4990
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt