Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PANELĖS SMILOS SNIEGO JAUSMAS (1997) 121 min.
Smilla's Sense of Snow
Trileris
Danija, Vokietija
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Danų rašytojo Peterio Hego romano (jis išleistas ir lietuvių kalba) ekranizacija. Panelė Smila viską žino apie sniegą ir ledą, instinktyviai supranta jų kalbą ir gyvenimo būdą. Tačiau ji nieko nežino apie keistus ir paslaptingus įvykius, kurie plėtojasi šalia. Smila myli sniegą ir mažą berniuką, atklydusį į jos namus. Berniukas žūva, Smila pradeda aiškintis jo mirties priežastis ir aplinkybes. Ji sužino pernelyg daug ir turėtų žūti, bet sniego jausmas yra jos instinktas.

* * *

Bille August - Danijos režisierius, tarptautinį pripažinimą pelnė filmu “Pelia užkariautojas", kuris 1988 m. buvo apdovanotas Kanų festivalio “Auksine palmės šakele”, o 1989 m. - “Oskaru” už geriausią užsienio filmą. Antrąją “Palmės šakelę” 1991 m. pelnė jo filmas “Geri ketinimai”. Gerų žiūrovų ir kritikų atsiliepimų sulaukė Bille Augusto filmai “Basterio pasaulis” (1984), “Dvasių namai” (1993), “Jeruzalė” (1996).

EVA  2001-03-05 13:50:48 

labai geras filmas, gaila tik kad neteko man jo pamatyti kino teatre, o tik per TV, taciau pagal pavadinima presti filmo tikrai nereikia ir nereikia galvoti, kad tai kokia nors melodrama ir asaru pakalne apie panele Smila. labaj geras filmas, siulyciau paziureti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7040
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt