Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NUODĖMIŲ MIESTAS 2 ir 3D (2014) 105 min.
Sin City: A Dame to Kill For
Veiksmas, Kriminalinis, Trileris N-18
JAV
Premjera Lietuvoje: 2014 08 29
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kino mėgėjai iki šiol su pasigerėjimu kalba apie prieš devynerius metus kino teatrus pasiekusį Roberto Rodriguezo ir Franko Millerio filmą „Nuodėmių miestas" (angl. „Sin City"). Išskirtinės, tamsios ir paslapčių kupinos gyventojų istorijos, kilusios iš kultinio komiksų autoriaus F.Millerio vaizduotės, tąsyk sulaukė kritikų aplodismentų. Šįsyk kūrėjų duetas į kino sales atgabena naują neo-noir stiliaus kriminalinį veiksmo trilerį su dar daugiau susidūrimų krauju plūstančio miesto gatvėse.

Naujojoje juostoje „Nuodėmių miestas 2" žiūrovų laukia išties įspūdingas aktorių kolektyvas: Mickey Rourke‘as, Jessica Alba, Bruce'as Willisas, Eva Green, Rosario Dawson, Josephas Gordonas-Levittas ir Joshas Brolinas ir kiti.

Kaip pranešė Screenrant.com, antrasis R.Rodriguezo ir F.Millerio darbas pasakoja apie įvykius, kurie vyko prieš, po ir tuo pačiu kaip ir pirmajame „Nuodėmių mieste". Pagrindinis naująjį trilerį įkvėpęs kūrinys - F.Millerio grafinis romanas „A Dame to Kill", tačiau M.Rourke'o herojaus Marvo istorija buvo adaptuota iš kito menininko darbo, trumpo komiškų istorijų rinkinio „Booze, Broads & Bullets". O štai J.Gordono-Levitto personažo siužeto linija buvo specialiai sukurta naujajam filmui, kaip ir sutvirtėjusios striptizo šokėjos Nensi, kurią įkūnijo J.Alba.

Panašiai kaip ir pirmajame „Nuodėmių mieste", šįsyk režisieriai vėl pasirinko filmo struktūrą, kuomet pasakotojai vienas po kito pristato savo personažus ir jų trokštamą dvasinį išpirkimą ar kerštą. Supuvusiame, morališkai bankrutavusiame pasaulyje kiekvienas jų savaip kovoja už savo tikslus ir mylimuosius, o žiūrovų akį vilioja seksualios, fatališkos moterys.

Pasak R.Rodriguezo, filmo „Nuodėmių miestas 2" vaizdiniai sprendimai dar artimesni F.Millerio piešinių stilistikai. Filmo anonse žiūrovai gali išvysti daugybę šešėlių, stilizuotų herojų ir netikėtų spalvų. Kino teatrus juosta pasieks 3D formatu, kuris, režisieriaus teigimu, leis žiūrovui pajusti juostos gyvybę ir įsižiūrėti į kiekvieną Nuodėmių miesto detalę.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5545
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt