Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RŪSYS (2014) 90 min.
Rūsys
Drama, siaubo, psichologinė drama N-16
Lietuva
Premjera Lietuvoje: 2014 10 24
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Pirmasis lietuviškas siaubo žanro filmas. Pirmasis pasaulyje išmanusis kinas.

Kiek nuodėmių esame padarę per savo gyvenimą? Kiek kaltės su savimi nešiojamės? Kiek nuoskaudų galime iškęsti? Ir galų gale - kiek viso to dar tilps mūsų tamsiame sielos rūsyje? O kas nutiks, kai nebetilps..?

Filmo siužetas sukurtas remiantis tikru Lietuvoje nutikusiu įvykiu. Pasakojama istorija apie garsios tapytojos Ievos [akt. Jurga Šeduikytė] ir kompozitoriaus Tomo [akt. Marius Jampolskis] šeimą, kurioje pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai kuomet jų namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų Tomas randa “C” formos vinį. Filmo scenarijus perpintas bibliografine simbolika, psichologinio poveikio modeliais ir visuomet ore kybančiu klausimu - ar tai, kas vyksta, vyksta iš tiesų - o gal tai Ievos sunkios formos epilepsijos simptomai? Visą filmo istoriją vainikuoja "mind-twist" subžanro pabaiga, kurios negali numanyti niekas.

Sudėtinga ir jaudinanti istorija nufilmuota ir sumontuota taip, kad būtų žiūroviška ir suprantama, nes dar rašydami kino scenarijų kūrėjai konsultavosi su garsiais psichologijos, psichiatrijos ir neurochirurgijos ekspertais.

Publikos ir ekspertų reakcijos:

-„RŪSYS nenusileidžia intelektualiam holivudiniam siaubo filmui.“

Mia Bays - garsi kino prodiuserė ir kino rinkodaros ekspertė, kurios filmas apdovanotas Oskaru bei nominuotas dviems BAFTA

-„Nesu didžiulis siaubo filmų gerbėjas, bet šitą mielai pažiūrėčiau“

Peter Buckingham - komunikacijos specialistas, strategas ir analitikas, daugiau kaip 30 metų dirbęs filmų gamybos, platinimo ir rodymo srityse.

- Filmo tyzeris per pirmas penkias dienas sulaukė daugiau kaip 20000 peržiūrų ir tapo antru pagal peržiūras tyzeriu lietuviško kino istorijoje po Redirected.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4405
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt