Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DEF LEPPARD VIVA! HYSTERIA (KONCERTAS) (2013) 90 min.
Def Leppard VIVA! HYSTERIA
Koncertas N-7
JAV
Premjera Lietuvoje: 2014 10 07
Kino platintojas: More2Screen

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Viena geriausių Britanijos roko grupių, DEF LEPPARD, užkariauja didžiuosius kino ekranus pristatydami efektingą VIVA! HYSTERIA pasirodymą taip, kaip moka tik jie! Tai - 2013-ųjų kovą, Las Vegase, Hard Rock viešbutyje nufilmuotas, jokių taisyklių nepripažįstantis renginys, į kurį visi bilietai išparduoti akimirksniu.

Muzikantai, garsėjantys savo ekstravagantiškais bei įmantriais pasirodymais didžiausiose pasaulio scenose, pranoko gerbėjų lūkesčius rezervuodami greta viešbučio esančią The Joint teritoriją, kad grupės gerbėjai koncertu galėtų pasimėgauti iš itin arti. Reginys filmuotas net devynis vakarus, o tarp atliekamų kūrinių - ne tik geriausiai parduodamų albumų topuose besipuikuojančios "Hysteria" dainos, bet ir daugybė kitų, visiems puikiai žinomų hitų, tokių kaip Pyromania bei Photograph.

Pardavę virš 100 milijonų įrašų pasaulyje britų rokeriai Def Leppard ir toliau išlieka legenda, globaliai įtakojančia roko istoriją. Jau 30 metų jie garsėja gebėjimu į savo pasirodymus pritraukti minias fanų bei parduoti visus bilietus į koncertus, nesvarbu, kuriame pasaulio kampe jie vyktų. Def Leppard koncertas VIVA!HYSTERIA - galimybė pamatyti nepamirštamą, grandiozinį reginį unikalioje erdvėje!

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 389
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt