Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮSIMYLĖJĘS ŠEKSPYRAS (1998) 122 min.
Shakespeare In Love
Romantiška kostiuminė drama
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

1594 m. pasaulį išvydo garsiausia visų laikų meilės istorija – drama “Romeo ir Džuljeta”. Apie jos autoriaus - nemirtingojo Williamo Shakespeare’o - gyvenimą 1585-1592 m. neišliko jokių žinių, šis genijaus gyvenimo laikotarpis ir dabar gaubiamas paslapties. Kas gi įkvėpė Shakepeare’ą sukurti bene erotiškiausius savo sonetus, koks jausmas vedžiojo jo ranką, rašant tragišką Veronos įsimylėjėlių istoriją? Romantiškos komedijos “Įsimylėjęs Šekspyras” scenarijaus autorius Marcas Normanas ir Tomas Stoppardas įsitikinę, jog įkvėpimo priežastis – jaunojo Williamso aistra nuostabiai moteriai…

1593-iųjų vasara. Londonas. Kylanti jauna miesto teatrų žvaigždė Williamas Shakepeare’as apimtas nevilties. Įkvėpimas dingo ir viskas aplinkui atrodo nuobodu ir pilka. Mūza pasirodo žavios damos – ledi Violos – pavidalu. Jos didžiausia ir slapčiausia svajonė – tapti aktore, tačiau tais laikais moterims buvo draudžiama vaidinti teatre. Pasipiktinusi tokia neteisybe, Viola persirengia vyru, kad galėtų vaidinti viename iš spektaklių, sukurtų pagal Williamo pjesę. Netrukus viskas paaiškėja, o tarp drąsiosios moters ir dramaturgo suliepsnoja aistra. Viola tampa įsimylėjusio Shakespeare’o Džuljeta. Tačiau įsimylėjėliams kelią pastoja nepalankios aplinkybės ir klastingi žmonės – ledi Viola privalo tekėti už nepakenčiamojo lordo Vesekso. Ne paskutinis vaidmuo šioje istorijoje tenka ir pačiai Anglijos karalienei Elizabetai. Meilė filmo herojus įsuka į linksmų nesusipratimų, nutrūktgalviškų ir pavojingų nuotykių, intrigų, jausmų ir troškimų verpetą, o žiūrovus- į išties nepaprastą, smagų, dinamišką reginį, kuriame yra ir humoro, ir romantikos, ir subtilaus erotizmo.

13 Oskaro nominacijų sulaukusios juostos režisierius – Johnas Maddenas. Bene geriausią savo vaidmenį čia atlieka jaunoji Gwyneth Paltrow. Taip pat vaidina garsūs aktoriai Judi Dench, Geoffrey Rushas bei Benas Affleckas. Jaunąjį Williamą Shakepeare’ą įkūnijo aktorius Josephas Fiennesas.

WINIE  2005-06-24 20:16:47 

filmas tiesiog NEREALUSSSS... ka cia ir be pridursi. ziauriai faina.... tokia istorija sukurta siais laikajs... taj tiesiog sakes.... isimylejau sita filama....aaaaa!!!!!


ALVIJA  1970-01-01 02:00:00 

As maciau "Isimylejes Sekspyras" ir ka noriu parasyti, kad labai dideli ispudi paliko kostiumai ir islaikyta to laiko laikysena, t.y.manieros, gestai, tonas, zvilgsniai.is tikruju tas labai mane suzavejo, nes to as ir ieskau eidama ziureti bet koki kita filma.Tai siulyciau ir kitiems ji pamatyti. aciuFilmo aprašymas aplankytas kartų: 10560
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt