Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
STRIPTIZO ERELIAI (1997) 91 min.
The Full Monty
Komedija
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai istorija apie šešis vyriškius, kuriem labai reikėjo pinigų. Du draugai Gaz'as (Robert Carlyle) ir Dave'as (Mark Addy) buvo atleisti iš darbo. Kartą, kai į jų miestą (Sheffield, Anglija) atvažiavo "the Chippendales", jie pamatė kiek moterų laukia pamatyti juos ir dėl to nusprendė išbandyti save kaip striptizo šokėjai. Tam kad įgyvendinti šį beprotišką planą, jie pasikvietė dar du savo draugus - Gerald'ą (Tom Wilkinson) ir Lomper'ą (Steve Huison). Visi kartu padarė kažką panašaus į kastingą ir išrinko dar du šokėjus Horse ir Guy.

Prasidėjo repeticijos ir ... problemos: Gaz'ui reikalingi pinigai tam, kad šou pavyktu, be to jo buvusi žmona reikalavo elementų; Dave'as tampa impotentu ir labai nusivili gyvenimu; Gerald'o žmona sužino jog jis atleistas (tik po šešių mėnesių)...

Filme skamba keli klasikiniai disko hitai, tokie kaip "You sexy thing" (Hot Chocolate), "Hot stuff" (Donna Summer), "Moving on up" (M People) ir be to "Flashdance... What a feeling" '95 Remix (Irene Cara). Ir finalinėje šou scenoje mes galime išgirsti "You can leave your hat on" (Tom Jones).


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6178
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt