Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠVENTA KARVĖ (2014)
Šventa karvė
Komedija
Lietuva
Premjera Lietuvoje: 2014 12 12
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Pašėlusi komedija "Šventa karvė" pasakoja apie du draugus, kurie išvyksta į Indiją „nušvitimo" ieškoti. Netikėtai įsivėlę į konfliktą su įsiutusių vietinių minia, bičiuliai yra priversti bėgti per visą šalį, kur veši keisti papročiai, o keliuose šeimininkauja karvės, briedžiai, asilai ir išprotėję sunkvežimių vairuotojai. Tik įveikę tūkstančius kilometrų ir atsidūrę ant bedugnės krašto, draugai atranda visą tiesą apie gyvenimo prasmę ir savo draugystę.
Zilvinas  2015-01-09 20:37:45 

Nuėjau netyčia, nes paskaičiau komentarus. Bet nebuvo bilietų į kitą filmą, tai nusipirkom į šitą. Tikrai nieko gero nesitikėjau, ypač paskaitęs apie keiksmažodžius. Bet MANE MALONIAI NUSTEBINO. Filmas tikrai patiko. Keiksmažodžiai duoda savo minusą, ir didelį minusą, bet jei juos nuignoruoti - jis NATŪRALIAI GERAS! Sveikinu kūrėjus. Bet kitą kartą darykit be keiksmažodžių. Jų ir taip pilna aplink. Negi negalima pasiekti to paties efekto kitaip?.. Kai pasiklausai, susidaro jausmas, kad neįmanoma gyventi nesikeikiant.. Duodu penkias žvaigždutes. Šiaip duočiau keturias (dėl keiksmažodžių), bet manau, kad jis nepelnytai nuvertintas. Tai nors taip prisidėsiu prie jo teigiamo įvertinimo. O tiems, kurie svarstys ant kiek verta pasitikėti mano nuomone - prisistatysiu: man 42 metai, esu su aukštuoju ir nekenčiu keikūnų. Į lietuviškus filmus einu retai. Į šitą filmą neverta eiti tiems, kurie tikisi šaudynių ar gilios jausmų analizės. Tiesiog - filmas, kalbantis apie gyvenimo prasmę per BRIEDŽIO prizmę. Gerų įspūdžių :)


Marius  2015-01-03 19:19:22 įvertino 

Filmas labai paviršutiniškas daugeliu aspektų. Vaidyba labai ir labai megėjiška, neįtikinanti. Juk Vytaras ir Martynas nėra aktoriai, kam juos reikėjo rinktis pagrindiniuose vaidmenyse? Filmas iš esmės nebuvo apie keliones irgi... Į akis pastoviai krito netikslumai: kadras kitu kampu, o personažas jau pakeitęs pozą, loginiai šuoliai ir t.t. Scenarijus neišbaigtas, nė kiek neįtraukiantis. Visą laiką jautėsi lyg filmas susuktas paskubomis. Ir galu gale smaaarkiai perspausta su keiksmažodžiais. Norėjot sugalvot šmaikštesnį tekstą, bet idėjų trūkumą užkamšėt keiksmažodžiais? Šiaip aš nieko prieš jei būtų laiku ir vietoje, bet "bazaras" momentais buvo kaip statybininkų.


Rita  2015-01-02 08:31:42 įvertino 

Prastesnio filmo jau seniai nemačiau. Atsirado svetrimos gėdos jausmas jį bežiūrint.. Kiek buvo įdomios kelionės-tiek čia-banalus, keiksmažodžių kupinas scenarijus. Labai nerekomenduoju


tomas  2014-12-22 12:58:53 įvertino 

Rezisieriui ir aktoriams ziaurus minusas uz keiksmazodzius. Filmas butu kaip filmas. Labai puiki ir grazi komedija galetu buti be keiksmazodziu. Reikia POP, bapkiu truksta? Filmas gavosi lievas ir sugadintas, nors matosi pradine ideja buvo smagi. Vadinasi, mokome kulturos... ir meno...? Geda.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8163
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt