Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEPATYRĘS (2014)
Nepatyręs
Komedija
Lietuva
Premjera Lietuvoje: 2015 01 02
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Visos juokingiausios Lietuvos kino žvaigždės kviečia sutikti Naujuosius metus Londone, drauge su naujos komedijos NEPATYRĘS herojais! Šventinė romantika, garbingos (nors ne visuomet) emigrantų profesijos antrojoje lietuvių tėvynėje Anglijoje, labai skanus maistas, ir, žinoma, tikra meilė, kuri nugali (nors ne visuomet) viską... Tikra komedija prasideda sausio 2 d. visuose Lietuvos kino teatruose, naujausioje lietuviškoje komedijoje NEPATYRĘS!

Susipažinkite su Ramūnu (akt. Andrius Bružas). Jam per trisdešimt metų, jis gabus banko specialistas, tačiau beviltiškai nepatyręs santykiuose su moterimis. Viršininkė varo jį iš proto. Vaida (akt. Ineta Stasiulytė), kurią jis įsimylėjęs iki ausų nuo vaikystės, sugeba užmigti lovoje jų "švelnumo valandėlės" (taip Ramūnas atsargiai vadina seksą!) metu.... Gal dėl visko kalta valdinga jo mama (akt. Hana Šumilaitė)?

Bet pakalbėkime apie Vaidą. Mergina niekada nėra patyrusi didžiojo "O" ir (tarp mūsų šnekant) neįsivaizduoja, kad gali visą gyvenimą užsiiminėti seksu tik su nepatyrusiu Ramūnu. Jai vis dar reikia "išsilakstyti". Todėl Ramūno bandymas įteikti sutuoktuvių žiedelį nepavyksta: į judviejų šiltų prisiminimų miestą - Londoną - jis iškeliauja vienas. Ir, kaip tyčia, Naujųjų metų išvakarėse...

Tačiau Londone laukia senas geras Ramūno bičiulis Žilvinas (akt. Ramūnas Rudokas), kuris yra tikra nevykėlio priešingybė - nuolat apsuptas merginų, tikras lovelasas. Tai jis apsiima iš Ramūno padaryti patyrusį meilužį. Bet... šventiniame Londono sukūryje Žilvinas pats iki ausų įklipsta - iš pirmo žvilgsnio įsimyli iš Lietuvos atvykusią boso dukrelę Gabrielę (kine debiutuojanti žavioji Urtė Šilagalytė).

Tuo tarpu viltį prarandantis Ramūnas, kurį tiesiog elektra purto nuo minties apie kitas moteris išskyrus Vaidą, juokingų aplinkybių dėka susipažįsta su Diana (akt. Edita Užaitė) - lietuvaite, kuri svajojo Londone atsidaryti kavinukę, o baigė... darbu striptizo klube! Ne, nepamanykite nieko blogo - Diana vis dar turi svajonę: atidaryti savo kavinę. Visus pinigus ji kasdien išleidžia savo aistrai: gurmaniškiems produktams, virtuvės rakandams ir kitiems maisto bandymams. Ak, tiesa, ji turi vieną ydą - mėgsta išleisti netgi daugiau, nei uždirba (todėl jos namai pilni banko įspėjimų dėl nesumokėtų įmokų!).

Kai Ramūnas sutiks Dianai padėti susitvarkyti su jos finansų problemomis, Diana (nors nelengvai įkalbėta) sutiks pamokyti jį lovos gudrybių. Grynai teoriškai, žinoma... bent jau iš pradžių! Kaip sako Žilvinas: "Nepagalvokite nieko blogo - ji tik jo sekso Čekuolis!"

Taip prasidės visa virtinė viena už kitą juokingesnių įvykių ir nuotykių, kurie atskleis Lietuvos emigrantų gyvenimą Anglijoje ir, žinoma, pikantiškus santykius tarp vyrų ir moterų (įskaitant lovoje!). Filmo scenaristai sako, jog kai kurios situacijos iš tiesų nutiko realybėje! Komedijoje sutiksime linksmus kaimynus iš Latvijos, Rusijos ir Lenkijos (vieną personažą ypač juokingai suvaidins "Redirected. Už Lietuvą!" žvaigždė akt. Andrius Žiurauskas).

Komedijos NEPATYRĘS aktorių ir kūrėjų komanda kviečia paragauti jausmus įkaitinančių Dianos afrodiziakų ir juoktis drauge jau sausio 2-ąją. Ir, kas žino, gal per Šv. Valentino dieną vėl triumfuos meilė?

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14696
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt