Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PIKO VALANDA (1998) 98 min.
Rush Hour
Veiksmo komedija
JAV
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Detektyvas Lee (akt. Jackie Chanas) yra vienas įtakingiausių ir svarbiausių Hong Kongo policininkų, kuris visuomet randa priešnuodžių įsisiautėjusiems mafijos klanams. Tačiau kiekvienos operacijos pabaigoje jis pastoviai susiduria su ta pačia problema - niekaip nesugeba sugauti pagrindinio vadeivos slapyvardžiu Juntao. Savo ruožtu, šį nusikaltėlių pasaulio atstovą vis labiau siutina nenugalimojo policininko veiksmai, po kurių prarandami nešvarūs milijonai, didžiulės ginklų ir narkotikų partijos.

Piktasis Juntao nusprendžia atkeršyti ir komandiruoja į Los Andželą pagrindinį budelį Sangą (akt. Kenas Leungas), kad šis pagrobtų Kinijos ambasadoriaus Hano (akt. Tzi Ma) 11-os metų dukterį Soo Yung ir išreikalautų 50 mln.$ išpirką. Atsidūręs nelaimėje, aukštas valstybės pareigūnas kreipiasi pagalbos į savo bičiulį detektyvą Lee, kuris geriausiai pažįsta Juntao aplinkos žmones. Tačiau FTB vadovybė kategoriškai atsisako patikėti itin svarbią bylą atvykėliui policininkui ir ketina visas paslaptis išsiaiškinti savo jėgomis.

Egoistiškas policininkas Jamesas Carteris (akt. Chrisas Tuckeris) visuomet galvoja tik apie save, pastoviai nesugeba užčiaupti burnos, tauškia nereikalingus dalykus ir daro itin daug neatleistinų klaidų. Su šiuo vyruku niekas nenori dirbti, jo niekas nekenčia, netgi mama yra įsitikinusi, kad sūnus dirba ne policininku, o narkotikų dileriu. Tačiau būtent nevykėlis Jamesas Carteris sulaukia pasiūlymo bendradarbiauti tiriant mergaitės pagrobimo bylą. Jam tai yra didžiulis įvertinimas ir stulbinančios karjeros pradžia.

Vyrukas su dideliu malonumu atvyksta į aerouostą, kad pasitiktų savo partnerį iš Hong Kongo. Tačiau linksmos šypsenos nuo Jameso Carterio veido greitai dingsta, vos tik išsiaiškina, kad FTB valdžia jam patikėjo tik prižiūrėti detektyvą Lee, t.y. būti jo aukle. Karštakošis Jamesas Carteris nusprendžia sudėtingą pagrobimą išspręsti savo jėgomis ir tuo pačiu metu prižiūri svečią iš Hong Kongo, kad šis nekištų nosies ten, kur jam nereikia.

Tokiu būdu susilieja dviejų labai skirtingų žmonių charakteriai ir tradicijos. Pradžioje porelei nelabai sekasi, jie pastoviai patenka į pavojingai juokingas situacijas, atsiduria išdavysčių voratinkliuose ir kaunasi su įvairaus plauko nusikaltėliais. Bet įvairios nesėkmės ir juokingos klaidos nesutrukdo tyleniui Lee, puikiai įvaldžiusiam rytietiškų kovų ypatumus ir bambekliui Jamesui Carteriui, įsitikinusiam savo panašumu į Michaelą Jacksoną tapti gerais draugais ir neišskiriamais partneriais.

MINDAUGAS  1970-01-01 02:00:00 

Sendien paskutinis sansas ji pamatyti !


KORNELIJUS  1970-01-01 02:00:00 

Labai linksma komedija, tie kas nemate - daug prarado. Siulau ziureti ne vienam, o su kompanija.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4805
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt