Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DIDYSIS SKRYDIS (2014) 90 min.
Yellowbird
Komedija, animacija, nuotykių, šeimos V
Belgija, Prancūzija
Premjera Lietuvoje: 2015 05 01
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Pagaliau sužinosime, kokius nuotykius kasmet patiria milijonai paukščių išsiruošusių žiemoti į šiltuosius kraštus.

Geltonasis yra mažas ir mielas našlaitis paukščiukas, kuris niekad iki šiol nėra palikęs savo lizdo ir niekada neturėjo mylinčios šeimos, nors ją turėti yra didžiausia ir nuoširdžiausia jo svajonė.

Vieną dieną įprastą jo gyvenimą aukštyn kojomis apverčia netikėtumas: prieš pat kelionę į šiltuosius kraštus susižeidžia paukščių pulko lyderis Darius. Kaip ir kasmet paukščių pulkas planavo žiemoti migruoti į Afriką, tačiau likę be lyderio, kuris turėjo rodyti kelią, jie rizikuoja likti žvarbioje Europoje.

Kelionės lyderio pareigas Darius privalo perduoti pirmam sutiktam paukščiui, o juo tampa Geltonasis! Jokios patirties nei gyvenime, nei kelionėse neturintis Geltonasis turės išmokti visų lyderio bruožų ir šimtus savo gentainių saugiai palydėti į Afriką. Jaudinantys nuotykiai prasideda!

Šis šiltas ir šviesus filmukas - režisūrinis Christian De Vita debiutas. Ištikimas režisieriaus Weso Andersono draugas ir kolega padėjo režisieriui kuriant filmus „Viešbutis Grand Budapest", „Šaunusis ponas Lapinas" ir „Mėnesienos karalystė". Režisieriaus filmų kraityje ir darbas Timo Burtono animaciniame filme „Frankevynis".

Smagiai čiauškantiems paukšteliams savo balsus paskolino aktoriai Dakota Fanning, Seth Green, Danny Glover ir kiti.

Lietuviškai personažus įgarsino: Karolis Matuliauskas, Genutė Taukinaitienė, Gytis Balčiūnas, Adelė Teresiūtė, Giedrius Savickas, Algis Dainavičius, Vytas Rašimas, Leonas Ciunis, Evelina Kauklienė, Julius Žalakevičius, Dalius Skamarakas, Arvidas Dapšys

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5219
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt