Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JI - ŠNIPĖ (2015) 120 min.
SPY
Veiksmo komedija N-16

Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2015 06 05
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Pamirškite Džeimsą Bondą ir visus kitus elegantiškus slaptuosius agentus. Šnipų pasaulis turi naują heroję - nerangią, bet narsios širdies Suzaną! Pažintis su ja - iki ašarų juokingoje komedijoje „Ji - šnipė"!

Suzana Kuper (akt. Melissa McCarthy) yra JAV specialiosios žvalgybos - CŽV agentė. Tiesa, tik prie stalo. Ji viena geriausių agentūros analitikių, bet jos darbas visai nepavojingas ir gana nuobodus.

Kasdien bendraudama su jaudinančiose operacijose dalyvaujančiais bebaimiais kolegomis, Suzana užsisvajoja - o, kad vieną dieną ir ji taptų tikra agente. 

Apkūnios, juokingos ir naivokos moters svajonė agentūrai kelią juoką, tačiau kai jos kolega (akt. Jude'as Law) sužlugdo vieną misją, o kitas patyręs CŽV agentas (akt. Jasonas Stathamas) lieka sukompromituotas, išaušta Suzanos svajonių valanda.

Ji pasisiūlo į savo rankas perimti stringančią bylą ir įsiskverbti į mirtinai pavojingos grupuotės, pardavinėjančios ginklus, pasaulį. Suzanos misija - išsaugoti taiką pasaulyje - prasideda!

Komedijų „Vienas šūvis. Dvi kuklos" ir „Sunokusios pamergės" režisierius Paulas Feigas nė neketina liautis juokinęs pasaulio. Naujausiame jo filme „Spy" dar daugiau nesusipratimų, kraują kaitinančių nuotykių ir, žinoma, šmaikščioji jo mūza - aktorė Melissa McCarthy, sužibėjusi filmuose „Tapatybės vagilė", „Pagirios 3: velniai žino kur". 

Komedijoje apie šnipus žiūrovai pamatys ir tradiciniuose veiksmo filmuose įprastus veidus - Jasoną Stathamą, Jude'ą Law, o muzikos gerbėjai atpažins repo žvaigždę 50 Cent.
Simona  2015-06-29 20:04:53 įvertino 

Gerai praleisite laikaFilmo aprašymas aplankytas kartų: 4572
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt