Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KVAIŠŲ ATOSTOGOS (2015) 40 min.
Vacation
Komedija N-16

Premjera Lietuvoje: 2015 08 28
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Kiekviena šeima keliaudama poilsio viliasi, kad drauge praleistas laikas apsieis be barnių ir įsimins ilgam. Per tokias išvykas neretai ir tėvai, ir vaikai patiria neišdildomų įspūdžių ir pradeda geriau suprasti vieni kitus. Žinoma, jei jūsų šeima - ne Grizvoldai. Naujojoje komedijoje „Kvaišų atostogos" (angl. „Vacation") žiūrovai išvys, ko gero, pačias juokingiausias ir labiausiai nevykusias atostogas per visą pasaulio šeimų istoriją.

Vienas nuostabiausių Rasčio Grizvoldo (akt. Edas Helmsas) vaikystės prisiminimų - šeimos kelionė į įspūdingą atrakcionų parką „Walley World". Dabar, būdamas pats dviejų sūnų tėvas, vyras nusprendžia surengti staigmeną artimiesiems. Jis praneša šeimai džiugią žinią - jie keliauja į nepamirštamą žygį per Ameriką, kurio kulminacija taps viešnagė „mėgstamiausiame šeimos atrakcionų parke". Nors Rasčio žmona Debė (akt. Christina Applegate) ypač nedžiūgauja, jau netrukus pora ir du jų sūnus išsiruošia į kelionę. Specialiai šiai išvykai Rastis net įsigyja naują automobilį - naujausios kartos stulbinančiai negražią dangaus spalvos transporto priemonę, kuri šeimai pateiks ne vieną staigmeną.

Vilma  2015-09-07 11:39:18 įvertino 

Nerealiai linksma, nuotaikinga ir be jokio vulgarumo prieskonio komedija visai šeimai.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5097
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt