Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LUISO DRAKSO DEVINTASIS GYVENIMAS (2016) 108 min.
The 9th Life of Louis Drax
Trileris N-16

Premjera Lietuvoje: 2016 09 02
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Savo žanro meistras režisierius Alexandre Aja („Ir kalnai turi akis", „Veidrodžiai") pristato įtemptą ir intriguojantį trilerį apie tamsiausią paslaptį - mirtį.

Per aštuonis savo gyvenimo metus aštuonis kartus tarp gyvenimo ir mirties pakibęs, devintą kartą Luisas Draksas (akt. Aiden Longworth) nuo blogos lemties, deja, nepabėgo - per devintąjį savo gimtadienį berniukas nuslydo nuo aukšto skardžio.

Ištrauktas iš vandens ir nugabentas į ligoninę, jis - nei gyvas, nei miręs: Luisas panyra į gilią komą. Mįslingas berniuko incidentas įtarimų sukelia ne tik policijos pareigūnams, kurie imdamiesi nelaimės tyrimo, pagrindiniu įtariamuoju laiko jo agresyvų tėvą Peterį (akt. Aaron Paul), bet ir garsiam psichiatrui daktarui Alanui Paskaliui (akt. Jamie Dornan).

Pasitelkęs neįprastus metodus, šis ryžtasi patekti į gyvybės ženklų nerodančio berniuko sąmonę. Šokiruojantys daktaro atradimai pakeis visų gyvenimus... O galbūt išmokys išvengti mirties...

Naujausias režisieriaus darbas taip pat sukels ne vieną šiurpuliukų bėgiojančių po odą bangą. Pagal populiarų to paties pavadinimo romaną sukurtame trileryje A. Aja surinko didžiulę geidžiamiausių aktorių komandą - filme vaidina Aaronas Paulas, Jammie Dornanas, Sarag Godan ir kiti.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2677
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt