Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
INFERNO (2016) 122 min.
Inferno
Trileris N-13

Premjera Lietuvoje: 2016 10 14
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Į kino teatrus atkeliauja mįslių, paslapčių ir pavojų kupinas „Da Vinčio kodo" bei „Angelų ir demonų" tęsinys - trileris „Inferno"

Nuo pirmosios žymiųjų Deno Brauno romanų apie profesorių Robertą Lengdoną ekranizacijos - „Da Vinčio kodas" - praėjo lygiai dešimt metų. 2009 m. buvo nufilmuota antroji serijos dalis - „Angelai ir demonai", o dabar atėjo metas trečiajai: „Inferno". Šįkart žymusis Harvardo profesorius (kurį vėl vaidina Tom‘as Hanks‘as) prabunda Florencijos ligoninėje, negalėdamas prisiminti kelių pastarųjų savo gyvenimo dienų. Negana to, į jį pagalbos kreipiasi policija, tikėdamasi, kad profesorius padės išaiškinti keistą šifrą, susijusį su žymiąją Dantės „Dieviškąja komedija".

Kartu su savo gydytoja Siena Bruks (aktorė Felicity Jones), padedančia jam atgauti prarastą atmintį, profesorius leidžiasi į užuominų paieškas. Jų kelionė nusidriekia po visą Europą ir kiekvienas naujas dėlionės gabalėlis vis labiau artina kraupią tiesą: policijos rastas šifras yra ne „Dieviškosios komedijos" iliustracija, o pranašystė. Pranašystė apie tai, kad naujas itin galingas virusas netrukus sunaikins mažiausiai pusę žmonijos. Lyg to būtų maža, prof. Lengdonas pats netrukus tampa įtariamuoju, pavogusiu istorinę Dantės kaukę. Vis dar kamuojamas amnezijos, profesorius privalo išlaviruoti tarp įtarimų ir kiekviename žingsnyje slypinčių pavojų, kad įmintų šifro mįslę ir laimėtų šias lenktynes su laiku, nes nuo to priklauso žmonijos išlikimas.

Dar labiau supainiotas, įtampos ir jaudulio kupinas trečiasis filmas iš D. Brauno romanų serijos - „Inferno" - į Lietuvos kino teatrus atkeliauja spalio 14 dieną.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5051
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt