Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENA (1996) (1996) 145 min.
Independence Day
Futurologinis trileris
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Žemės planeta ramiai miega ir nieko bloga neįtaria, kol visiškai greta (nežinia iš kur) nepasirodo didžiulis ateivių laivas, mase prilygstantis 1/4 Mėnulio. Kol visi sumišę žiūri vieni į kitus, paslaptingasis laivas išleidžia "mažesnių" disko formos laivelius, kurie lyg gigantiškos 15 mylių skersmens lėkštės pakimba virš svarbiausių planetos miestų. Laivai pradeda savo destruktyvią veiklą, Žemės gyventojai žūsta arba sprunka, JAV prezidentas (Bill Pullman) bando organizuoti kontrpuolimą, kuris, be abejo, pasmerktas žlugti, nes ateivių laivus saugo jėgų laukas - tartum jie būtų magiško penkiakampio viduryje.

Ir ko gero Žemei baigtųsi gan prastai, jei į sceną neišeitų du veikėjai - nutrūktgalvis karo lakūnas (Will Smith) ir akiniuotis mokslininkas (Jeff Goldblum). Randamas būdas pilotuoti vieną iš užgrobtų ateivių transporto priemonių, dar daugiau - paaiškėja, kad užtenka priešų kompiuterių tinkle apgyvendinti ėdrų virusą ir plėšriąsias lėkštes bus galima numušti žemėn su laidyne. Būtent tai ir įvyksta. O smulkmenas pamatysite pažiūrėję šį fantastinį filmą.

ANONIMAS  2007-01-17 16:51:41 

kino megejas lopas


NESVARBU  2005-12-29 20:35:43 

kino megejas gaidys suka lopas ir t.t


KINO MEGEJAS  2005-01-03 00:54:14 

Filmas nevertas ziurejimo. Tipiskas amerikietiskas scenarijus - vienas mokslininkas, kurio niekas pries tai nevertino, isgelbeja pasauli. Nuo pat pradziu aisku kas filme turetu but protingi "gelbetojai", tik scenaristams aiskiai truksta talento ta prota bent kiek auksciau darzelio lygio pavaizduot. Kelios istorijos viska pasakancios apie filma: lektuvas "pabega" nuo sprogimo bangos skrisdamas keliais metrais toliau uz ja; moteris pasislepia sienos skyleje nuo ugnies, kuri "nesugalvoja ilist" i ta skyle nors sunaikina visa miesta; salyje nepaprasta padetis (!!!), bet kazkoks zmogelis is gatves ateina pasneket su prezidentu tiesiai i jo kabineta, o prezidentas is nuobodumo (!!!) tik jo ir laukia; slaptoje labaratorije "kvailas" (!!!) mokslininkas sukuria (!!!) kosmini laiva pagal ateiviu kosminio laivo modeli, bet jis toks kvailas kad net nezino kur yra to laivo priekis, laimei "gelbetojas" netycia (!!!) suranda ijungimo mygtuka, intuityviai ismoksta valdyt laiva geriau nei jo konstruktoriai ir sunaikina visa ateiviu armija. Patarciau ziureti filma nebent jei norit isitikinti kas yra blogas filmas, ir tureti ka pasakyti jei kas paklaus "koks blogiausias filmas kuri kadanors maei"Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7132
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt