Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VIRTUVĖ 2. FINALAS  (2017)
Кухня. Последняя битва
Komedija N-13
Rusija
Premjera Lietuvoje: 2017 05 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Ištikimų hiper-populiaraus serialo „Virtuvė" ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje" gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį! Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje.
Pagrindinis filmo „Virtuvė 2. Finalas" herojus - restorano „Victor" virtuvės šefas Viktoras Barinovas (vaidina Dmitrijus Nazarovas) - nusprendė pagaliau baigti karjerą ir pradėti tylų, ramų gyvenimą. Tačiau prieš išeinant į pensiją, jis turi sudalyvauti pasaulinėje profesionalių virtuvės šefų kovoje Sočio mieste. Viktoras surenka komandą ir ruošiasi vykti į Sočį, bet netikėtai sužino, kad turi suaugusį sūnų Ivaną (Kirilas Kovbasas).
Ivanas anksčiau domėjosi tik šifravimo kodais ir įsilaužimo programomis, bet viskas keičiasi, kai jis sutinka gražuolę impulsyvią prancūzaitę Aną (Anfisa Čiornych). Abu jie skrenda į Sočį dalyvauti pasaulinėje virtuvės šefų kovoje: ji Prancūzijos komandos atstovė, o jis - Rusijos. Bet prieš tai Ivanui reikia išsiaiškinti santykius su ką tik jo gyvenime atsiradusiu tėvu, įgyti jo kulinarinės superkomandos pasitikėjimą, išsisukti nuo kalėjimo už įsilaužimą į Krašto apsaugos ministerijos portalą ir... padėti Dmitrijui Nagijevui pabėgti, nes jį nori prievarta apvesdinti.
Antrasis pilno metro „Virtuvės" filmas įtrauks mus į komiškų ir netikėtų įvykių verpetą, besisukantį aplink visus mylimus herojus. Į didžiuosius ekranus paskutinį kartą grįžta aktorių-žvaigždžių D. Nazarovo ir D. Nagijevo duetas. Komedijoje taip pat filmavosi legendinis kino aktorius Olegas Tabakovas, kurį visi žino iš jo darbų filmuose „Septyniolika pavasario akimirkų" (1973), „12 kėdžių" (1976), „D‘Artanjanas ir trys muškietininkai" (1979), „Maskva netiki ašaromis" (1979), „Ak, vodevili, vodevili..." (1980), „Mere Popins, viso gero!" (1983), „Žmogus iš Kapucinų bulvaro" (1987).

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2037
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt