Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MEILĖ ANGELŲ MIESTE (2017) 90 min.
Lyubov' v gorode angelov

Premjera Lietuvoje: 2017 09 29
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Saulėtasis Los Andželas gali kiekvieną, net ir labiausiai neromantišką žmogų, priversti patikėti TIKRA MEILE... bent keletui dienų. „Meilė angelų mieste" - filmas tiems, kurie tikrai tiki meile. Kodėl? Nes siužete susitinka du visiškai neromantiški jaunuoliai, netikintys pasimatymo galia ir laukiantys, kol kitas susimaus, kad galėtų pasakyti „ate".

Juos suveda jūra, saulė, smėlis... Bet jis pavaišina ją pačia prasčiausia mieste kava, o ji - išmeta jo dovanotas gėles. Antrasis bandymas ne ką geresnis: mergina pasirodo vilkinti tik apatinį trikotažą ir pareikalauja ją aprengti - ne pirkta, o iš parduotuvės vogta suknele. Nors pažintis ir nesiklosto idealiai, ji padarys viską, kad lyg magnetas įtrauktų vaikiną į nepatirtą, beprotišką ir kvapą gniaužiančią avantiūrą. Paklusti viliokės kaprizams - vienintelė išeitis, norint ją pamatyti vėl.

Tačiau ko nori tos moterys? Ko iš tiesų geidžia gražuolės širdis, kurios net vardo nežino?

Los Andželas - angelų miestas, kuriame tvyro meilės nuotaika, o galimybių daugiau negu bet kur kitur. Bet ar pavyks, rodos, visiškai skirtingiems ir neromantiškiems jaunuoliams pajusti tikrus jausmus vienas kitam, sužinosime kino teatruose nuo rugsėjo 29 d.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1368
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt