Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HANS ZIMMER KONCERTAS „LIVE IN PRAGUE“ (2017) 150 min.
"Hans Zimmer: Live in Prague" concert film N-13

Premjera Lietuvoje: 2017 10 09
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Filmų muzikos genijus Hans‘as Zimmer‘is – vieninteliame koncerte „Forum Cinemas“ ekranuose.

Spalio 9 dieną „Forum Cinemas“ Vilniuje („Vingyje“) ir Kaune („Akropolyje“) kviečia į vienintelį kino muzikos legendos Hans‘o Zimmer‘io koncertą „Live in Prague“.

Filmų muzika besidominčiam žmogui H. Zimmer‘io pristatinėti tikrai nereikia. Bet net jei pavardė nesako nieko, H. Zimmer‘io sukurtą muziką tikrai esate girdėję. „Liūto karaliaus“, „Karibų piratų“, „Tamsos riterio“, „Diunkerko“, „Plonos raudonos linijos“, „Gladiatoriaus“, „Šerloko Holmso“, „Pradžios“, „Paskutinio samurajaus“, „Da Vinčio kodo“, „Madagaskaro“ ir daugybės kitų juostų muzika sukurta būtent jo.

Garsiausios Hans‘o Zimmer‘io filmams sukurtos melodijos vienintelį vakarą skambės „Forum Cinemas“ salėse Vilniuje ir Kaune spalio 9 d. Filmas-koncertas „Live in Prague“ Čekijos sostinės O2 arenoje buvo nufilmuotas šių metų birželio 4-ąją. Kartu su maestro scenoje buvo 72 žmonės: simfoninis orkestras, choras ir paties H. Zimmer‘io atsirinkta išskirtinių talentų grupė, iš kurių bene žymiausias – buvęs grupės „The Smiths“ gitaristas Johnny‘is Marr‘as.

Pustrečios valandos trukmės koncertas prieš 17 tūkstančių žmonių minią buvo nufilmuotas pasitelkiant aukščiausios kokybės ir raiškos Dolby technologijas. Kauno „Akropolyje“ esančioje „Forum Cinemas“ SCAPE salėje koncerto žiūrovai turės galimybę mėgautis išskirtinės kokybės 4K vaizdu ir sau lygių neturinčiu Dolby Atmos garsu.

Rugsėjo 12 dieną 60-metį atšventęs kompozitorius gimė Vokietijoje, o karjerą pradėjo Didžiojoje Britanijoje. Iš pradžių įvairiose grupėse grojęs klavišiniais instrumentais kaip kviestinis muzikantas, devintojo dešimtmečio pradžioje ėmė kurti muziką filmams. Karjeros lūžiu H. Zimmer‘iui tapo 1987-ieji, kuomet, vieną ankstesnių jo darbų išgirdęs režisierius Barry‘is Levinson‘as pasiūlė sukurti muziką dramai „Lietaus žmogus“. Filmo garso takelis buvo nominuotas „Oskarui“, o 31-erių kompozitorius persikėlė gyventi į Holivudą.

Iki šiol H. Zimmer‘is yra sukūręs muziką daugiau nei 150 filmų, o 1995 m. už „Liūto karaliaus“ garso takelį buvo apdovanotas „Oskaru“.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 453
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt