Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SALIUT-7 (2017) 122 min.
Salyut-7 N-13

Premjera Lietuvoje: 2017 11 10
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
„Saliut-7" - įtempto siužeto drama atvirame kosmose.

Kinuose netrukus pasirodys pagal realius įvykius sukurta įtempto siužeto drama „Saliut-7".

1985 metai. Kosminė stotis „Saliut-7", dreifuodama kosmose autopiloto režime, netikėtai nustojа reaguoti į skrydžio valdymo signalus. Jos buvimo vieta dingsta iš radarų, skrydžio trajektorija nenuspėjama. Kada ir į kurį planetos tašką nukris stotis, sverianti net 20 tonų, neaišku. Katastrofa gali įvykti bet kurią sekundę...

Ruošiama ekspedicija į orbitą - reikia ne tik surasti stotį, prie jos prisišvartuoti, bet ir rasti avarijos priežastį bei užkirsti kelią galimai katastrofai. Vykdyti šios svarbios misijos išsiunčiami du žmonės. Tačiau pakilus į kosmosą nebeveikia ne tik žemės traukos dėsniai, bet pasikeičia ir žmogiški santykiai. Ar pavyks susitvarkyti šioje sudėtingoje situacijoje astronautams?

Skrydis į kosminę stotį „Saliut-7" iki šiol laikomas pačiu sudėtingiausiu iš techninės pusės pasaulinės kosmonautikos istorijoje. Filmavime panaudota tikra kosminė technika - pastatytas paviljonas, kuriame įrengtas kosmonautų paruošimo centras, kosminės stoties „Saliut-7" maketas. Visiems filmo kūrėjams teko susipažinti su kosminėje stotyje naudojamais prietaisais ir kaip kas turi veikti. Darbams pasibaigus, režisierius juokavo, kad dabar jau galėtų drąsiai skristi į kosmosą ir rankiniu būdu prišvartuoti kosminį laivą - pakankamai įgijo tam reikalingų žinių.

Rusų kino žvaigždės - V. Vdovičenkovas, P. Derevianko, V. Chaevas, O. Fandera, L. Aksionova ir kiti pagal realius įvykius sukurtoje įtempto siužeto dramoje „Saliut-7" Lietuvos kino teatruose 2D ir 3D formatuose nuo lapkričio 10 d.

Filme esama istorinės sovietinės atributikos.

Ši filmo versija bus rodoma rusų kalba ir su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Klimas Šipenko

Vaidina: Vladimiras Vdovičenkovas („Bumeris", „Leviatanas"), Pavelas Derevianko, Vitalijus Chajevas („Ledlaužis", „Nuodėmė"), Liubovė Aksionova („Nakties sergėtojai"), Oksana Fandera („Stalingradas"), Aleksandras Samoilenko ir kiti.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1659
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt