Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KRUVINI PINIGAI (2017) 78 min.
Blood Money N-16

Premjera Lietuvoje: 2017 11 10
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Dramatiškas amerikiečių trileris „Kruvini pinigai" pasakoja prikaustančią istoriją apie tai, kad godumas turi savo kainą. Kruviną kainą.

Atšiaurus gamtos kampelis. Trijų draugų turistinė kelionė pakrypta visiškai netikėta linkme. Tarsi iš dangaus į jų glėbį nukrenta pasakiškai dideli pinigai. Maišas pinigų! Užburti netikėto lobio bičiuliai veja šalin mintis, kad nederėtų savintis svetimų pinigų. Ir visai be reikalo.

Pinigų savininkas nė neketina jų atsisakyti. Prasideda kraują stingdanti ir mirtinai pavojinga jaunuolių medžioklė... O neteisėti pinigai dažniausiai atneša tik smurtą. Baimę. Ir kraują.

Režisierius Lucky McKee į komandą pasikvietęs aktorius Johną Cusacką, Ellarą Coltrane, Willa Fitzgeraldą, Jacobą Artistą ir kitus moderniai ir šiuolaikiškai ekranizavo legendinio 1948-ųjų filmo „Siera Madres lobis" (angl. „The Treasure of Sierra Madre") istoriją.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Lucky McKee („Red", „The Woman")

Vaidina: John Cusack, Ellar Coltrane, Willa Fitzgerald, Jacob Artist, Ned Bellamy, Antonio J Bell, Johanna McGinley

Darius  2017-11-12 17:21:01 

Neapsigaukite!!!! Didžiausias š, kokį esu matęs. Gaila ne tik pinigų (bilietas 7 eurai vienam), bet ypač laiko. Nė vieno protingo sakinio, logikos nulis, vaidyba debiliška, siužetas absurdiškas. Nesuprantu, kaip tokį š dar rodo kinoteatruose, tai lygu vagystei. Žmogus eidamas į kiną paprastai tikisi gerai praleisti tą laiką. O čia še tau ir esi priverstas žiūrėti visišką šlamštą arba išeiti iš salės, pinigų žinoma niekas tau negražins.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 877
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt