Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PELĖS MEDŽIOKLĖ (1997) 97 min.
Mousehunt
Filmas visai šeimai, nuotykių komedija
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

"Parašyti scenarijų šiam filmui mane įkvėpė animaciniai filmai, kuriuos aš žiūrėdavau būdamas vaikas. Tai - tarsi filmukai apie Tomą ir Džerį, žemės gegutę Road Runner'į ir triušį Bunny, virtę pilno metražo vaidybine juosta. "Ji" yra ideali filmo herojė, nes sugeba, turėdama pupos dydžio smegenėles, pergudrauti du suaugusius vyrus". "Tai - klasikinės istorijos apie Dovydą ir Galijotą komiška kino versija", - sako vienos juokingiausių pastarojo meto komedijų "Pelės medžioklė" scenarijaus autorius Adam'as Rifkin'as.

Mirus turtingam tėveliui du jo nevykėliai sūnūs gerokai nustemba sužinoję, jog palikimo gavo … apgriuvusį, seną namą, kuris, atrodo, nevertas net pinigų, kuriuos reikėtų išleisti jį griaunant. Tačiau jie labai klysta. Paaiškėja, jog ši sena griuvena - milijonus kainuojantis architektūros šedevras. Broliukai jau pasiruošę palikimą paversti šiugždančiais grynaisiais, tačiau būtent tada ir pasirodo ta paslaptingoji "Ji", apie kurią kalbėjo A.Rifkinas. Iš pradžių atrodo, jog tai - labai smulki problemėlė, kurią galima išspręsti vienu geru smūgiu, tačiau netrukus vyrukai supranta, jog tai tapo pačia didžiausia, sudėtingiausia ir daugiausiai nemalonumų jiems atnešusia problema per visą jų gyvenimą. Pasirodo, name jau yra gyventoja. Tai - jaukiai čia įsikūrusi … maža gudri pelytė. Dievaži, ji tikrai neketina išsikelti ar kitaip keisti savo gyvenimo būdo. Susiklosto įdomi situacija: du suaugę vyrai prieš mažutę kresnutę pelytę. Atrodo, kažkam labai nepasisekė, bet patikėkite, tas "kažkas" - tikrai ne pelė… Sename name užverda kova, sukelianti žiūrovų salėje griausmingo juoko audrą.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka žinomi komikai Nathan'as Lane'as (Ernis Smuncas) ir Lee Evans'as (Larsas Smuncas), neseniai šmėkštelėjęs Lietuvos kino teatrų ekranuose filme "Penktasis elementas". Vieną iš antraplanių vaidmenų atlieka garsus Holivudo aktorius, "Oskaro" laureatas Christoper'is Walken'as. "Pelės medžioklė" - pirmasis garsaus televizijos reklamų kūrėjo Gore'o Verbinski'o pilno metražo filmas.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4931
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt