Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LEGENDA APIE KOLOVRATĄ (2017) 118 min.
Legenda o Kolovrate N-13

Premjera Lietuvoje: 2017 12 01
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Žymaus televizinio kino projekto „Rūkas" ir detektyvinio serialo „Galvų medžiotojas" režisierius Ivanas Šurchoveckis pristato patį ambicingiausią savo karjeroje kino filmą apie vieną iš reikšmingiausių karių rusų istorijoje Kolovratą.

Šioje epinėje kelionėje į praeitį bus pasakojama apie XIII a. susiskaldžiusią Rusią ir jos menką pasipriešinimą Auksiniai Ordai vadovaujamai chano Batijaus (akt. Aleksandras Cojus). Nešdami vien tik mirtį, Auksinės Ordos kariai vieną po kito naikino miestus, žudydavo karius ir į nelaisvę paimdavo likusius gyvus. Jiems nebuvo lygių.

Net ir didysis Riazanės kunigaikštis su savo armija buvo bejėgis prieš chano kariauną. Ir tik vienintelis riteris, Riazanės miesto galva Efpatijus Kolovratas (akt. Ilja Malakov), sužinojęs, kad į jo gimtąjį miestą įsiveržė mongolai, su nedidele būriu ištikimiausių karių atskubėjo į pagalbą. Jo ryžtas ir drąsa padarė įspūdį net ir pačiam chanui Batijui, o jo žygdarbis tapo legenda ir vardas amžiams įrašytas į istoriją.

Šią didingą ir be galo kruopščiai paruoštą, tikrais faktais bei legendomis paremtą juostą rusų kino profesionalai jau dabar įvardija kaip vieną iš ryškiausių jų šalies istorinio kino žanro projektų, kuris savo kokybe neturėtų nusileisti net ir klasikiniams filmams tokiems kaip 1938 metų kino pionieriaus Sergėjaus Eizenšteino „Aleksandras Nevskis" ar „Daniilas - Galicijos kunigaištis".

Juostos dekoracijos ir didybė, mūšių scenos ir priešų susidūrimai prilygsta kitam, visai neseniai kino ekranuose pasirodžiusiam kino epui „Vikingas", dėl ko žiūrovams peržiūra kine ne tik neprailgs, bet ir įsimins ilgam.

Įspūdingo kino epo „Legenda apie Kolovratą" premjera Lietuvoje įvyks gruodžio 1 dieną.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Ivanas Šurchoveckis

VAIDINA: Ilja Malakovas, Polina Černyšova, Aleksejus Serebriakovas („Leviatanas", „Gyvenama sala"), Aleksandras Iljinas, jaun. („Atvirame kosmose"), Igoris Savočkinas („Leviatanas", „Ekskursantė", „Eglutės 3", „Admirolas"), Julija Chlynina („Dueliantas"), Andrejus Burkovskis („Virtuvė"), Viktoras Proskurinas (TV serialai „Šerlokas Holmsas Ir daktaras Vatsonas: Agros lobiai", „Dvylika kėdžių"), Aleksandras Cojus, ir kiti.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2065
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt