Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LEDAS (2018) 113 min.
Led N-13

Premjera Lietuvoje: 2018 02 16
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Romantinė drama „Ledas" - jautrus pasakojimas apie sunkius likimo išbandymus ir netikėtas dovanas.

Nadia (aktorė Aglaja Tarasova) nuo pat vaikystės svajojo tapti šokėja ant ledo. Ir ne bet kokia - pačia geriausia. Didžiulę svajonę turinti mergaitė savanoriškai atsisakė visų vaikiškų pramogų, bendravimo su draugais ir kiekvieną laisvą minutę praleisdavo ant ledo. Įžengusi į paauglystę, Nadia suprato, kad gimtajame Irkutske prasimušti į aukštesnį lygį daug galimybių nėra. Tačiau nenuleido rankų ir vieną dieną jai buvo atlyginta: talentingą mergaitę pastebėjo garsus buvęs čiuožėjas. Naujų vilčių įgavusi mergina nė sekundės nedvejojo ir kartu su naujuoju treneriu išvyko į sostinę Maskvą.

Vadovaujama griežto, bet puikaus specialisto, mergina sparčiai tobulėjo ir jos vaikiška svajonė ėmė tapti vis labiau reali. Deja, vieną dieną nutiko nelaimė. Nadios partneris pavojingos figūros metu nesugebėjo jos išlaikyti. Nesėkmingai nukritusi, mergina patyrė sunkią traumą, po kurios iškilo klausimas ne tik apie grįžimą ant ledo, bet ir apie galimybę kada nors atsistoti ant kojų. Sugniuždytą Nadią ėmėsi globoti anksčiau ją vis draugiškai pašiepdavęs ledo ritulininkas Saša (Aleksandras Petrovas). Negailėdamas nei laiko, nei jėgų, vaikinas stengėsi praskaidrinti Nadios dienas, padėti nugalėti depresiją ir grąžinti jai tikėjimą savimi. Priversta iš naujo įvertinti savo gyvenimą, tikslus ir siekius, Nadia pamažu suranda savyje jėgų žengti pirmąjį žingsnį ir atversti naują gyvenimo lapą.

Jaudinantis pasakojimas apie dideles svajones, žiaurius likimo išbandymus, sukrečiančius netikėtumus ir nelauktai užgimusius jausmus. Lietuvoje „Ledas" pradedamas rodyti vasario 16 dieną.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Олег Трофим

Prodiuseris: Федор Бондарчук, Дмитрий Рудовский

Scenaristas: Олег Маловичко, Андрей Золотарев.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1562
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt