Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
FILMAS-KONCERTAS „SCREAM FOR ME SARAJEVO“ (2018) 140 min.
Filmas-koncertas „Scream for me Sarajevo“ N-13

Premjera Lietuvoje: 2018 04 19
Kino platintojas: StoryHill Oy

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
„Forum Cinemas" sales sudrebins roko legenda Bruce‘as Dickinson‘as („Iron Maiden").

Balandžio 19 dieną (ketvirtadienį) „Forum Cinemas" dovanoja tikrą saldainiuką sunkiosios muzikos gerbėjams. Vieninteliu seansu Vilniaus „Vingyje" ir Kauno „Akropolyje" bus rodomas istorinis vieno geriausių roko vokalistų pasaulyje Bruce‘o Dickinson‘o („Iron Maiden") 1994 m. koncertas Sarajeve.

Prieš 24-erius metus Bosnijos ir Hercegovinos sostinę niokojo karas. Pačiame apsupties įkarštyje, kai oro antskrydžiai, artilerijos salvės ir mirtis buvo tapę įprasta kasdienybe, dviem Jungtinių Tautų darbuotojams britams šovė beprotiška idėja: pabandyti į Sarajevą pasikviesti savo tautietį, „oro antskrydžio sirena" („The Air-Raid Siren") pravardžiuojamą roko titaną B. Dickinson‘ą. Pernelyg nesitikėdami sėkmės, jie susisiekė su „Iron Maiden" vokalisto atstovais ir papasakojo savo idėją - karo epicentre surengti koncertą, kuris nualintiems žmonėms suteiktų atokvėpio ir užsimiršimo akimirką.

Kvapą gniaužiančiame filme-koncerte „Scream for me Sarajevo" pasakojama šios idėjos virtimo realybe istorija. Ji persipina su pačiu koncertu bei su B. Dickinson‘o interviu, kuriame vokalistas dalijasi mintimis apie savo pasiryžimą vykti į Sarajevą, apie tą nepamirštamą ir ypatingą vakarą bei muzikos poveikį, įtaką ir galią.

Paprasti žmonės, išgyvenantys karo baisumus bei savo gyvybėmis rizikavę muzikantai, suteikę jiems viltį - emocionaliame roko legendos Bruce‘o Dickinson‘o koncerte „Scream for me Sarajevo". Tik balandžio 19 dieną Vilniaus „Vingyje" ir Kauno „Akropolyje".


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 185
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt