Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JUODRAŠTIS (2018) 117 min.
Chernovik N-7

Premjera Lietuvoje: 2018 06 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Fantastinis nuotykių filmas "Juodraštis" - ekranizacija to paties pavadinimo romano, kurį parašė vienas populiariausių rusų fantastų Sergejus Lukjanenko, geriausiai pažįstamas kaip įsimintinais kino filmais virtusių romanų „Nakties sargyba" bei „Dienos sargyba" autorius.

Vieną dieną Kirilas pasijunta tarsi ištrintas iš savo gyvenimo. Staiga nieka jo nebeatpažįsta: nei draugai, nei šeima, nei mylima mergina, o jo bute gyvena svetimi žmonės, darbe taip pat apie jį niekas nėra girdėjęs. Sukrėstam Kirilui apie naują realybę papasakoja keista nepažįstamoji. Pasak moters, vaikinas yra išrinktas ypatingai misijai - saugoti vartus tarp daugybės paralelinių pasaulių. Dėl šios priežasties visa jo praeitis yra ištrinta.

Vis dar negalinčiam patikėti Kirilui surengiama ekskursija po paralelines visatas. Vaikinui pamažu paaiškėja, kad visą gyvenimą jo pažinotas ir mylėtas pasaulis neaprėpiamoje visatoje tėra juodraštis kitiems, geresniems pasaulio variantams. Tačiau Kirilas su tuo taikstytis nenori, nes myli savo pasaulį - kad ir koks netobulas jis būtų.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 778
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt