Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NUOTRAUKA ATMINIMUI (2018) 85 min.
Foto na pamyat' N-13

Premjera Lietuvoje: 2018 07 06
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Šią vasarą pasiruoškite kraupiam ir itin makabriškam nuotykiui - režisieriaus Antono Zenkovičiaus siaubo trileriui „Nuotrauka atminimui", kuris Lietuvos kino ekranus pasieks jau liepos 6 dieną.

Filmo istorija nukelia žiūrovus į pavojingą ir nieko gero nežadantį girios glūdumoje stovintį namą, kuriame išsigandusi jaunuolių grupė ieško prieglobsčio po to, kai jų automobilis pateko į avariją.

Atsidūrę name, jie suranda kambarį, kuriame ant sienos kabo daugybė kraupių nuotraukų, kurių vienoje jie pamatė ir savo sudaužytą mašiną. Norėdami išsiaiškinti visą tiesą apie paslaptingas nuotraukas, jie net nenutuokė, jog papuolė į mirtiną žaidimą su likimu.

Pasak kino apžvalgininkų, šis filmas įvardijamas ne tik kaip vienas geriausių rusų siaubo filmų per daugelį metų, bet ir kaip vienas iš originalesnių tokio pobūdžio projektų, kuris prikausto žiūrovus prie kėdžių vystant intrigą ir nepaleidžia iki pat finalinės scenos.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Irina Temičeva, Stepanas Jurpalovas, Anastasija Zenkovič, Sanžaras Madi ir Garikas Petrosianas.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 745
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt