Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MUSE: DRONES WORLD TOUR (2018) 90 min.
Muse: Drones World Tour N-13

Premjera Lietuvoje: 2018 07 12
Kino platintojas: Trafalgar Releasing

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Britų roko dievai MUSE sugrįžta į „Forum Cinemas" ekranus. Šįkart vieninteliu seansu liepos 12 dieną grupės gerbėjai galės mėgautis pastarojo turo „Drones" koncertu. Šio turo metu 2016 m. birželio 17 dieną grupė pirmą kartą apsilankė ir Lietuvoje, sugrojusi anšlaginį koncertą Kauno „Žalgirio" arenoje.

Po septintojo studijinio albumo „Drones" išleidimo MUSE išsirengė į pasaulinį turą, prasidėjusį 2015 m. gegužės 23 d. Noridžo mieste rytų Anglijoje. Penkiolika mėnesių Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje trukusio turo metu MUSE sugrojo 132 koncertus.

Jubiliejiniame, dešimtajame savo ture MUSE pirmą kartą koncertavo salės viduryje esančioje scenoje. Energingą vokalisto/gitaristo Matthew Bellamy, bosisto Christopher‘io Wolstenholme‘o ir būgnininko Dominic‘o Howard‘o muziką papildė kaip visuomet kvapą gniaužiantys specialieji efektai, vizualizacijos ir materializavęsi albumo koncepcijos elementai - palubėje skraidantys dronai. Be naujausio albumo dainų, koncertuose skambėjo ir jau klasika tapę ankstesni MUSE kūriniai: „Uprising", „Hysteria", „Plug in Baby", „Supermassive Black Hole" ir kiti.

2019-aisiais savo veiklos 25-metį minėsiantys šiuolaikinio roko vėliavnešiai MUSE iki šiol yra išleidę septynis studijinius ir tris koncertinius albumus, pardavę daugiau nei 20 milijonų įrašų, pelnę daugybę apdovanojimų ir yra pripažinti kaip rengiantys vienus geriausių gyvų pasirodymų pasaulyje.

Nepraleiskite progos dar kartą išgyventi MUSE „Drones World Tour" koncerto didžiuosiuose „Forum Cinemas" ekranuose. Grandiozinis šou Vilniaus „Vingyje" ir Kauno „Akropolyje" - liepos 12 dieną.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 131
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt