Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LOK, STAUK ARBA ŠAUK (1998) 105 min.
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Kultinė juodojo humoro ir veiksmo gangstakomedija

Kino platintojas: Amfiteatro filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vėtytas ir mėtytas gatvės apsukruolis Edis rengiasi didžiausiam savo gyvenime kortų žaidimui. Pradinė suma - 100.000 svarų sterlingų. Žaidimas lemtingas ne vien Edžiui, bet ir trims jo draugeliams - Tomui, Beikonui ir "Muilui", atidavusiems savo sunkiai uždirbtus "grynuosius"…

Galbūt Edis ir "kiečiausias" kortų "ryklys", tačiau šį kartą sėkmė nuo jo nusigręžia - jis lieka skolingas pusę milijono. Ir ne bet kam, o pagarsėjusiam gangsteriui Hariui! Viena savaitė. Po to - po minus pirštuką kasdien. Tiesa, galima ir kita išeitis. Haris pamirštų skolą, jei Edžio tėtušis Džei Di (jį vaidina įžymusis dainininkas Sting'as) atiduotų mafijai savo barą…

Kol Edis su draugais karštligiškai muistosi, ką čia būtų geriau apvogti, gal net (kodėl gi ne?) mafijozų marihuanos fabrikėlį, jau net visko matę gangsteriai apakę griebiasi už galvų. Kaip ir žiūrovai salėje. Štai čia ir prasideda TIKRASIS filmas ir pašėlęs lošimas VABANK, perdėm pakvipęs paraku ir stambiu kalibru panosėj. Ar pavyks bičams išsaugoti tėtušio biznį ir anūkų sotų gyvenimą, ir kokios kortos liko rankovėj? O tai jau paliekame pačio žiūrovo malonumui kino teatro salėj.

Pirmasis jauno režisieriaus ir scenaristo Guy'aus Ritchie'io pilno metražo filmas "Lok, stauk arba šauk" pernai sukėlė tikrą sensaciją Didžiojoje Britanijoje. Šio dinamiško, juodojo jumoro kupino filmo siužetas pilnas tokių netikėčiausių vingių, jog kai kurie kritikai filmo žiūrėjimą lygina su važiavimu "amerikietiškais kalneliais".

Pernai Tokijo tarptautiniame kino festivalyje Guy'us Ritchie's pelnė apdovanojimą kaip geriausias režisierius, šiemet Londono kino kritikų draugija pripažino jį geriausiu scenaristu, o juostą "Lok, stauk arba šauk" - geriausiu praėjusių metų britų filmu. Didžiulį juostos populiarumą rodo ir neperseniausiai Britanijos Kino Akademijos įteiktas "Publikos simpatijų" prizas.

"Lok, stauk arba šauk" - vienas iš tų nedažnų atvejų, kai ir kritikų, ir eilinių žiūrovų nuomonės sutampa.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10263
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt