Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Siaubo filmai apie apsėdimus ir egzorcizmą šiais laikais gali atrodyti kiek pasenę, tačiau ne tada, kai jų kūrėjai nusprendžia išbandyti kitokią formulę nei jų pirmtakai. Filme „Įsikūnijęs blogis" JAV režisierius Bradas Peytonas atgavina filmų apie egzorcizmą subžanrą, išmaniai įgyvendindamas įvairius kūrybinius sprendimus.
Kino apžvalgininkė Rebekah McKendry filmą „Įsikūnijęs blogis" vadina tarpiniu variantu tarp filmų „Egzorcistas" (The Exorcist, rež.William Friedkin) ir „Celė" (The Cell, rež. Tarsem Singh).
Aktorius Aaronas Eckhartas, bene geriausiai Lietuvos publikai žinomas iš vaidmens „Tamsos riteryje" (The Dark Knight), šįkart - mokslininkas, pasitelkiantis šiuolaikines technologijas, kad prasiveržtų į blogio apsėsto 11-ečio pasąmonę. Panašiai kaip tai daroma Christopherio Nolano filme „Pradžia" (Inception). Tačiau netikėtai mokslininkui teks susidurti ir su savo demonais.
Iš kitų filmų apie egzorcizmą „Įsikūnijęs blogis" išsiskiria tuo, kad jame visai atsisakoma religinių motyvų. Pagrindinius aktorius pasitelkia mokslą ir ypatingus savo gebėjimus, nustumdamas į šalį apsėstųjų gydymui naudojamus religinius metodus ir maldas. Beje, jis visai neprimena tradicinio gelbėtojo supermeno - priklausomas nuo alkoholio, invalido vežimėlyje įkalintas mokslininkas iki kaklo paskendęs ir savuose rūpesčiuose.
Pasak filmo režisieriaus B. Peytono, viena dažniausių siaubo filmų bėdų - prasta vaidyba. Todėl jis ypatingą dėmesį skyrė aktorių atrankai, norėdamas išgauti visas įmanomas personažų emocijas, jų kompleksiškumą, ir ypatingai liko patenkintas A. Eckharto pastangomis.
„Aaronas yra aukščiausio kalibro aktorius. Jis visa galva pasišventė šiam vaidmeniui. Aaronas ne tik rimtai repetavo, bet ir daug dėmesio skyrė mokymuisi įtikinamai elgtis su invalido vežimėliu. Netgi atsiuntė man kelias nuotraukas, kaip sėdėdamas vežimėlyje keliauja žmonių pilnomis gatvėmis. Ir niekas neatkreipė dėmesio, kad čia tas pats garsusis Aaronas Eckhartas", - pasakojo kino režisierius.
Kanadiečių kilmės režisierius B. Peytonas labiausiai žinomas iš filmų „San Andreas", „Katės ir šunys 2: kačių kerštas", „Kelionė į paslaptingąją šalį". Be „Auksinio gaublio" nominanto A. Eckharto, vieną pagrindinių vaidmenų - apsėstojo 11-ečio - filme atliko kylanti kino žvaigždė Davidas Mazouzas.
Lietuvos kino teatruose „Įsikūnijęs blogis" pasirodys gruodžio 16 d.
Theatrical Film Distribution

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 392
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt