Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Todėl, kad jos linksmos ir be galo jausmingos, todėl, kad jos sukuria ypatingą šventinę nuotaiką, todėl, kad mes taip pat krečiame visokias išdaigas ir tikime naujametiniais stebuklais!
Vienos sėkmingiausių rusiško kino frančizių komanda savo ištikimiems gerbėjams dovanoja Naujametinę pramogą - filmą „Eglutės 5". Prodiuseris Timuras Bekmambetovas („Ben-Huras", „Ieškomas", „Dienos sargyba", „Nakties sargyba") žiūrovų pageidavimu prieš Naujuosius į ekranus sugrąžina šventinę komediją, spinduliuojančią gerumu ir šiluma.
„Eglutėse 5" - jau puikiai pažįstami herojai vėl ruošiasi švęsti Naujuosius. Tačiau baisu, kad Naujieji metai gali taip ir neateiti, kol lieka neišspręsti įvairūs gyvenimo klausimai.
Pagrindiniai filmo aktoriai I. Urgantas ir S. Svetlakovas per keletą metų labai susigyveno su savo personažais ir patys nuoširdžiai iš jų juokiasi. Draugai Boria (akt. Ivanas Urgantas) ir Ženia (akt. Sergejus Svetlakovas) pykstasi ir taikosi. Boria norėdamas padovanoti sūnui pačią įspūdingiausią dovaną, ryžtasi pavogti gyvą pingviną iš savo geriausio draugo Ženios zoologijos sodo.
Filmo kūrėjai džiaugiasi, kad „Eglutėse" atsirado ir nauji herojai. „Bet tai ne žmonės, ir net ne gyvūnai. Jie labiau panašūs į demonus" - paslaptingai pasakoja Svetlakovas.
Naujausiame filme gausu juokingų gyvenimiškų situacijų, kurios gali nutikti kiekvienam, kad ir kokios absurdiškos ar keistos jos atrodytų. Dingęs pingvinas mieste, priešvedybinė panika, nuogas juodaodis daugiabučio balkone, garsių videoblogerių gyvenimo ypatumai ir net bobutės pirmosios meilės paieškos internete! Ekstremali šventinė suirutė, Naujų metų pasitikimo tradicijos ir smagūs nesusipratimai kinuose nuo gruodžio 30 d.
"Garsų pasaulio įrašų" informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 497
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt