Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku Los Andžele įvyko iškilmingi MTV kino ir televizijos apdovanojimai. Vakaras buvo dosnus ne tik auksinių popkornų statulėles gavusiems aktoriams, bet ir kinomanams, o ypač - „Žmogaus-voro" istorijų mėgėjams. Renginio metu paviešinti dar niekur nerodyti kadrai iš liepos 14 dieną pasirodysiančio filmo „Žmogus-voras: sugrįžimas namo".

Scenoje pasirodžiusios pagrindinės juostos žvaigždės Tomas Hollandas bei Zendaya pristatė filmuką, kuriame buvo galima išvysti naująjį Žmogų vorą, lipantį į savo miegamąjį ir išgąsdinantį bičiulį Nedą (akt. Jacobas Batalonas). Jiedu turi paslaptį, tačiau Peteris Parkeris nėra tikras, ar pajėgs ją išlaikyti.

Taip pat galime susipažinti ir su Zendaya'os vaidmeniu.

Filmą „Žmogus-voras: grįžimas namo" režisavo Jonas Wattsas, o drauge su T. Hollandu ir Zendaya vaidinančius pamatysime Michaelį Keatoną, Marisą Tomei, Robertą Downey Jr. Bei kitus garsius aktorius.

Žvilgsnis į taip laukiamą filmą, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys jau liepos 14 dieną:

“You’re the Spiderman!” Here’s your first look at a brand new @SpiderManMovie clip, exclusively from the #MTVAwards airing right now! pic.twitter.com/KAUYYlXz6E

— MTV (@MTV) May 8, 2017

"ACME Film" informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 328
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt