Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Kol dvynės Mary-Kate ir Ashley Olsen aktorystės amatą keitė į dizainerių duoną, jaunėlė jų sesuo Elizabeth tapo pasaulinio lygio kino žvaigžde, kasmet pasirodančia mažiausiai keliuose filmuose.
Ilgą laiką dirbusi dar kūdikystėje išgarsėjusių seserų šešėlyje, apie save Elizabeth pasauliui papasakojo 2011-aisiais nusifilmavusi mistinėje dramoje „Marta Meisi Mei Marlen" (angl. „Martha Marcy May Marlene"), po kurios pasipylė kvietimai filmuotis. Atlikusi eilę pagrindinių vaidmenų drauge su garsiausiais Holivudo aktoriais, aplinkinių Lizzy vadinama aktorė sugeba likti miela ir paprasta mergaičiuke iš didelės šeimos. „Dievinu apsipirkinėjimą dėvėtų drabužių parduotuvėse, man patinka paprasti ir buitiški dalykai. Pavyzdžiui, mėgstu sėdėti priešais skalbimo mašiną ir stebėti kaip sukasi jos būgnas - tai velniškai ramina", - stebina gyvybingumu trykštanti moteris, nuo kurios veido nedingsta šypsena.
Iš kinematografinės dinastijos kilusi E. Olsen ilgą laiką negalėjo apsispręsti kurią profesiją pasirinkti. Seserų šlovės temdoma jaunėlė buvo pasiryžusi vyti šalin svajonę tapti aktore, tačiau galiausiai pasirinko kelią, iš kurio dvynės Mary-Kate ir Ashley Olsen pasitraukė 2004-aisiais. „Kelią aktorystės link pradėjau tuomet, kai mano seserys pasitraukė iš jo, tad nei vienas mano vaidmuo nėra gautas tik todėl, jog esu Olsen. Išaugau iš seserų šešėlio, nebesu „trečioji dvynė", - drąsiai rėžia moteris, tikinanti, jog seserys - aktyviausios jos gerbėjos, duodančios eilę patarimų karjeros klausimais. „Iš jų išmokau būti stipri, į savo širdį neįsileisti svetimų žmonių, netikėti sėkmingais loterijos bilietais ir daug dirbti - tik taip gyvenime galima kažką pasiekti" - užtikrintai kalba vos 28-erių aktorė. Panašu, jog moters pasiryžimas daug dirbti jau kitąmet gali atnešti pirmuosius vaisius - kino kritikai kalba, jog jos vaidmuo mistinėje dramoje „Vėjų upė" (angl. „Wind River") Elizabeth gali atnešti pirmąją nominaciją Oskarui. Į tokias kalbas moteris linkusi numoti ranka - „pasikalbėsime kitąmet" - žurnalistams linkusi atsakyti jaunėlė Olsen, besiruošianti dar dviejų savo filmų pasaulinėms premjeroms.
Anot rugpjūčio 4-ąją startuosiančio naujausio moters filmo „Vėjų upė" siužeto, patyręs medžiotojas Koris (akt. Jeremy Renner) atokaus rezervato teritorijoje aptinka žiauriai nužudytos indėnės lavoną. Netikėtas radinys sudomina ne tik vietines policijos pajėgas, tačiau ir FTB, tirti nusikaltimo atsiuntusius agentę Džeinę Baner (akt. Elizabeth Olsen). Eidama nusikaltėlio pėdsakais, nepatyrusi moteris vis labiau rizikuoja gyvybe ir netrunka patekti į paslapčių, intrigų ir kruvinų susirėmimų verpetą jai svetimose laukinėse žemėse. Jusdamas ryšį su indėnų rezervatą sukrėtusiu nusikaltimu, į pagalbą Džeinei stoja Koris, tačiau ar du žmonės yra pajėgūs kovoti su nusikaltėliu, kurio jiedu negali aptikti?
www.kinokodas.lt

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 206
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt