Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Ar nekilo kada mintis pasinaudoti tokių pramogų pasiūlymu, kaip krokodilų glostymas ar nardymas su baltaisiais rykliais? Tokį kraują stingdantį išbandymą drauge su herojais patirsime naujame įtempto siužeto trileryje „Vieni tarp ryklių".
Trys draugai iš Kalifornijos atvyksta į Australiją įsiamžinti pačioje ekstremaliausioje pramogoje - nardymo su rykliais išvykoje. Jaunuoliai dalyvauja atrankoje televizijos programoje, ir norėdami išsiskirti iš kitų, sugalvojo nufilmuoti savo jaudinantį realybės šou jūros gelmėse. Pasinėrimas narve su įranga - saugus, šansas žūti ryklio nasruose - tik 1 iš 900 milijonų.
Tačiau narvui nugrimzdus po vandeniu, įvykiai pradeda klostytis ne pagal planą... Trijulė tampa gyvu jauku mirtinai pavojingiems baltiesiems rykliams. Kameros akis - kraupiu išgyvenimo vandenyne dienoraščiu ir vieninteliu liudininku katastrofą tyrinėjantiems reporteriams...
Filmas „Vieni tarp ryklių" - šviežiena šio formato trilerių gerbėjams. Po to, kai 1975 metais Stevenas Spielbergas sukūrė pasaulį gerokai įbauginusį filmą „Nasrai", ryklių-siaubūnų tematika įgavo holivudišką pagreitį, ir greta šio filmo tęsinių kino sales ėmė užkariauti tokie blokbasteriai, kaip „Gili žydra jūra" („Deep blue sea", 1999), „Palikti vandenyne" („Open water", 2003), „Rifas" („The Reef", 2010) ir „Tamsioji banga" („Dark Tide", 2012). Filme „Vieni tarp ryklių" įvykius žiūrovas stebi iš maksimaliai arti - pagrindiniai herojai, smagi jaunatviška trijulė, fiksuoja savo nuotykius asmenukės principu. Ne paskutinį vaidmenį vaidina ir užgimstantis meilės trikampis, žiūrovui keliantis įtarimus ir visą eilę spėlionių.
Trilerį „Vieni tarp ryklių" žiūrėkite kinuose nuo rugsėjo 1 d.
"Garsų pasaulio įrašų" informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 217
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt